آموزش نحوه شارژ گاز کولر ماشین+علت نشتی، نشت یابی و رفع نشتی گاز کولر خودرو

کولر گازی ماشین

شرایط به کارگیری از حرفه الکتریکی کولر گازی ماشین نسبت به موقعیت بهکارگیری آن ها مختلف است، در ادامه صورتی که یک سوئیچ فشار سه وضعیتی در ادامه سیستم وجود داشته باشد حرفه الکتریکی با ارتقاء و یا این که کمتر فشار انقطاع و وصل خواهد شد. گهگاه وقت ها همین نقص‌ به برهان نوسانات الکتریسیته به وجود می آید و شما شاهد کمتر و ارتقاء باد کولر گازی هستید، چنانچه در ادامه جایی زندگی می نمایید که نوسانات الکتریسیته دوچندان است، خوبتر هست به جهت برطرف کردن نقص‌ اندک شدن باد کولر گازی، از حافظ الکتریسیته امداد بگیرید. همین مسئله فشار متعددی به دستگاه آورده و دست اندک می بایست منتظر داغ نمودن کمپرسور و ارتقاء مصرف الکتریسیته باشید. نشتی روغن در ادامه کمپرسور هم منجر تولید صدای غیرطبیعی از همین قطعه می شود که در ادامه همین حالت می بایست به تعمیرکار مراجعه کرد. همین صدا معمولاً به خاطر انتقال گاز فرئون از فشار بالا به فشار ذیل خیس است. موفقیت کولر گازی، چکیده هست که وظیفه جداسازی و محاسبه دستور ها و انتقال آن ها به بخش گزینه حیث را دارد، کوچکترین خلل در ادامه فرایند فعالیت برد، منجر انواع در ادامه طرز تلاش کولر گازی میشود. فرسودگی و معیوب شدن قطعات، رخنه شدن لوله ها و اتصالات و فرسوده شدن لوله های بخش کندانسور و اواپراتور کولر، می تواند باعث به پیدایش نشتی در ادامه سیستم خنک کننده ماشین شوند.

جریان سرعت بالا هوای تولید شده به وسیله حرفه الکتریکی با عبور از مرحله کویل اواپراتور، برودت تولید شده به وسیله کویل را از شیوه کانالها و دریچههای ساماندهی هوا به درون کابین ماشین انتقال میدهد. فقط کافیست تا از هر شهرستانی که هستید، وسیله نقلیه خویش را نزد متخصصان ویم جنس در ادامه شهر مشهد برده تا همه روند کارگزاشتن به طور تام به جهت ماشین شما انجام شود. در ادامه “خدمت از ما” به بهترین متخصصین تعمیر کولر گازی و اسپلیت در ادامه شهر خویش دسترسی دارید. پس از آن خیالتان ریلکس هست که متخصصین خبرهی هوم سرویز میتوانند در ادامه بدترین موقعیت کنار شما باشند و به شما امداد کنند. علت اندک و دوچندان شدن باد کولر گازی به خاطر یخ زدگی کویلهای اواپراتور عوارض متمایز دارد. گهگاه وقت ها به برهان خراب بودن موفقیت کولر گازی و عدم جداسازی و محاسبه صحیح فرمان، شما شاهد اندک و دوچندان شدن باد کولر اسپیلت هستید. به جهت تمیز نمودن فیلترها، می توانید به محتوای تام طرز تمیز نمودن فیلتر کولر گازی مراجعه کنید. با دنبال نمودن خطوط از کمپرسور A / C می توانید پورت خدمت سمت ذیل را پیدا نمایید تا جایی که نازلی نزدیک ذیل ماشین پیدا کنید. دریچهها را به شکلی تهیه نمایید که پرتاب باد به سمت سروصدا و تن شما باشد، به ویژه وزش آن به سمت صورت؛ بالاترین اثر گذاری خنک کنندگی را خواهد داشت.</p>

از آنجایی که هوای خنک ایجاد شده در ادامه کولر گازی، از لوله کشی اسپیلت قبلی و به فضای منزل وارد میشود، چنانچه همین مسیر در گیر گرفتگی و نشتی باشد، طبیعتا مقدار هوای کمتری به درون منزل وارد میگردد و شما شاهد نوسانات و اندک و دوچندان شدن باد کولر گازی خواهید بود. براین اساس هرچقدر که مقدار هوای دریافتی از محفظه اندک باشد، در ادامه نتیجه، مقدار پرتاب باد نیز به محفظه اندک میشود. چنانچه همین کویل ها یخ بزنند، مانع جریان هوای وارد شده به دستگاه شده و در ادامه عاقبت مقدار هوای خنک شده به جهت خروج از دستگاه به بیرون اندک میگردد و فرایند تلاش طبیعی اسپیلت در گیر نقص‌ میشود. جریان سرعت بالا هوای تولید شده به دست حرفه برقی با عبور از مرحله کویل اواپراتور، سرمای تولید شده به دست کویل را از شیوه کانالها و دریچههای ساماندهی هوا به درون کابین اتومبیل انتقال میدهد. شیشه رؤیت به ما‌درها همین قابلیت را می دهد تا بتوانیم گردش و مقدار گاز موجود در ادامه سیستم را در دست گرفتن نماییم.

پس زمان مواجه شدن با نقص‌ کمتر پرتاب باد کولر، قبل از هرچیز، همین دو گزینه را آنالیز کنید. چنانچه سیستم تهویه مطبوع شما اسپلیت است، به احتمال دوچندان گهگاه با یک برکه در ادامه اطراف آن مواجه شدهاید. چنانچه کولر گازی شما در ادامه فضای کاری یا این که آشپزخانه کارگزاشتن شده است، همین دوران را به هر 2 هفته یکبار کمتر بدهید تا شاهد اندک و دوچندان شدن باد کولر اسپیلت نباشید. همین فرآیند تا حدودی مشابه کاری هست که در ادامه سردخانه ها نیز انجام می شود. در ادامه وضعیت عادی، هر 3 ماه یکبار همین فیلترها را تمیز کنید. همانطور که میدانید، به برهان گونه تلاش فیلترها، که وظیفه تمیز نمودن هوا و انتقال آن به کابین ماشین را دارا هستند و همینطور مقدار دوچندان آلودگی هوا و وجود ذرات گرد و غبار و آلوده در ادامه هوا، قابلیت گرفتگی فیلترها دوچندان است. و از آنجایی که فناوری اثبات نمیماند، بازار اسباب جانبی اتومبیل با ابزار دیگری مالامال شده هست که به گفته سازندگان می تواند در ادامه تابستان خنکی کابین را آماده کند. یکی از دیگر از عوارض انقطاع شدن باد کولر اتومبیل و یا این که اندک و دوچندان شدن آن، به علت گرفتگی و کثیفی فیلترهای کابین ماشین است.

قیمت کولر گازی ریز به جهت ماشین

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.