قیمت برش لیزر ورق آهن آهن تاپ

ارزش برش لیزر ورق آهن – آهن تاپ
برش لیزر آهن

برش از خط مش به دور جایی هست که از یک پرتو لیزر شدید به جهت تبخیر واقعی ماده گزینه به کارگیری قرار می گیرد. Po st w as cre at᠎ed by G SA​ C on tent ᠎Ge ne ra tor ​DEMO.

برش لیزر آهن

برش لیزری فلزی در ادامه هر جایی که نیاز به پردازش ورق های فلزی وجود دارد، نظیر تولید و ساز فولادی، تولید اتومبیل آلات و …

ما‌درها در ادامه تیم شیت لیزر با برخورداری از با کیفیتترین و پیشرفتهترین فناوریها جهت برش لیزر ورق در ادامه صنعت های گوناگون با تابش در دست گرفتن شده و تقویت شده اشعه لیزر توانمند به برش لیزر ورقهای ضخیم با میزان مرغوب بودن و سوای انحصار هستیم. ​This con᠎tent w as c reated with t​he he᠎lp of GSA Con tent G​ener᠎ator Dem ov​ersion .

اشعه ی لیزر به قدری نیرومند هست که زمانیکه بر روی چکیده از مرحله متمرکز می شود، آن نصیب را ذوب یا این که تبخیر می کند.

به این ترتیب، لیزر می تواند مواد ضعیفتر را سریعتر از مواد قویتر برش دهد که گهگاه وقت ها چنانچه با یک فلز ضخیم یا این که قدرتمند مواجه نباشید، می تواند با به کارگیری از لیزر با وات بالا همین فعالیت انجام شود.

همانطور که برش در ادامه هم اکنون انجام است، گاز می بایست با فشار بالا اعمال شود تا همین مشکلات برطرف گردد. زمان تصمیم گیری در ادامه گزینه این که به چه دستگاهی به جهت برش لیزر ورق ضخیم نیاز دارید، می بایست عامل ها ذکر شده در ادامه همین نوشته را با نیز سنجید.

براین اساس می اقتدار خطوط زیاد ظریف و نخ نما و رخنه های ریز و دقیقی را به وسیله آن برش اعطا کرد .

لیزرهایی با اقتدار برش فراتر میتوانند ضخامتهای بالاتری را برش دهند و در ادامه عین هم اکنون میتوانند ضخامتهای کاهش را در ادامه دوران کمتری برش دهند .

به تیتر نمونه : در ادامه برش لیزری ، دوران برش لیزر آهن با برش لیزر مس مختلف است، مقدار مصرف گاز هم در ادامه برش لیزر آهن با برش لیزر مس مختلف است.

تجهیزات برش لیزری یکی از از بهترین تجهیزاتی میباشند که در ادامه هم اکنون حاضر به جهت برش فلزات و آهن گزینه به کارگیری قرار میگیرند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.