قیمت و مشخصات دستگاه نوین تاک

ارزش و مشخصات دستگاه نوین تاک
برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری ورق آهن, لیزر آهن, برش لیزر ورق آهن, برش آهن با لیزر, برش ورق آهن با لیزر

کمترین مقدار کرف (Kerf) یا این که باربرداری زمان برش آلومینیوم با به کارگیری از دستگاه برش لیزری فایبر، قابلیت برش المان های کوچک و با نازکی بالا برش لیزر آهن تولید می شود.

برش لیزر آهن

هر جسم استیلی که می خواهید به انواع و قطعات متفاوتی برش دیتا شود، به وسیله دستگاه برش لیزر فایبر قابلیت پذیر است؛ در ادامه همین رویه برش لیزر به وسیله تابش اشعه لیزر از یک خروجی قدرتمند بر بر روی مرحله متریال انجام میشود.

This c​onte᠎nt has be᠎en created ᠎with the help of G SA Content Gen er​at or  Dem​oversion᠎.

به کارگیری از دستگاه لیزر در ادامه فلزات از شتاب و کمتر هزینه در ادامه مرکزها صنعتی برخوردار می باشد در ادامه همین فرایند اشعه به وسیله یک مبداء با اقتدار دوچندان به محل گزینه حیث تابیده آنگاه با ذوب نمودن آن فلزات برش دیتا می شوند مواد مذاب هم به وسیله گاز اکسیژن و یا این که نیتروژن از محل برش به دور می شوند و چنانچه گاز به کارگیری شده اکسیژن باشد به فعالیت شتاب بیشتری بخشیده البته میزان مرغوب بودن آن نسبت به دوران به کارگیری از نیتروژن کاهش می باشد برش لیزر ورق آهن ملازم با شتاب زیاد ظریف و قشنگ می باشد در ادامه برش کهن فلزات از رویه های مکانیکی و دستی به کارگیری میگردد که از مقدار خطای بالاتری برخوردار بود البته در ادامه برش لیزری مقدار نادرست به شدت کمتر یافته و قطعات بریده شده حاشیه هایی صاف و یک نواخت دارا هستند این دستور منجر شده تا صنعتگران ایجاد آن اشکال صورت ها و طرح های پیچیده را به وسیله دستگاه لیزر برش دهند .

برش لیزر ورق آهن

اضطراری به ذکر هست که میزان مرغوب بودن و اعتنا آخری قطعه تولیدی دقیقا به گونه رویه برشکاری متعلق است، به این برهان در ادامه تعیین رویه برشکاری می بایست اعتنا متعددی به خرج داد.

برش آهن با لیزر

در ادامه عاقبت متاع آخری در ادامه مقایسه با بقیه رویه های برش با اعتنا و کیفیتی زیاد بالاتری انجام می شود.

با دستگاه برش لیزری چه کاری می توانید انجام دهید؟ شتاب بالاتری دارد. با اعتنا به تمرکز پرتو لیزر، برش آهن با نازکی و اعتنا مخصوص به شخصی انجام می شود.

خدمات برش لیزری ورق آهن

اعتنا در ادامه همین دستگاه ها با تلورانسی کاهش از 10 میکرون و شتاب در ادامه آن ها قابل تهیه بسته به ضخامت و کالا قطعه پایین برش لیزر است.

در ادامه اکثری از موردها به کارگیری از رویه های مکانیکی و واترجت و به طور کلی رویه های سنتی برش های آهن به شکل نا مرتب و بی کیفیتی انجام می شود.

برش ورق آهن با لیزر

گزینه به کارگیری قرار میگیرد. البته تعیین گاز مطلوب (نیتروژن یا این که اکسیژن) ضمن ارتقا مرحله کیفی و نازکی کار، ارزش تام شده در دست گرفتن شده و برشهای گزینه نیاز را ایجاد میکند.

در ادامه پایانی تکنولوژی دستگاه برش لیزری فلزات موسوم به نسل چهارم لیزر فایبر اعتنا بالا در ادامه برش اشکال فلزات در ادامه کنار نازکی در ادامه انجام فعالیت امری غیر قابل انکار است.

اگر شما همین نوشته آموزنده را دوست داشتید و می خواهید داده ها بیشتری در ادامه گزینه برش ورق آهن با لیزر لطفا از وب سایت ما‌درها دیدن کنید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.