سفارش چاپ فلکسو وودن

 

سفارش چاپ فلکسو آيا بخش ها بصري برچسب شما وجود دارااست که بخواهيد اعتنا خاصي را به آن جلب کنيد يا با دکوراسيون سفارشي پررنگ کنيد؟

نمايندگان باتجربه سرویس ها مشتري ما‌درها به شما امداد خواهند کرد تا بهترين تزيينات را متناسب با نياز و دارایی خویش تعیین کنيد. راه‌هاي زيادي وجود دارااست که مي‌توان طرح ليبل را از طريق درمان‌هاي یگانه پررنگ و زنده کرد – نقش برجسته، فويل مهر زدن، لاک زدن نقطه‌اي، و ترکيب‌هاي دیده نواز از تمامی اين‌ها.

 

 

12. برچسب هاي شما روي چه گونه ظروفي اعمال مي شود (مثلاً بطري هاي شيشه اي، لوله هاي پلاستيکي، کيسه ها يا جعبه هاي مقوايي)؟

نوع پیاله شما بر روي مواد برچسب و گزينه هاي چسب شما تأثير مي گذارد. چنانچه ظواهر و احساسي وجود دارااست که دوست داريد، به چاپگر ليبل خویش اطلاع دهيد. با آگاهي از گونه ظروف خویش و محيط و طرز فعالیت با برچسب هاي خویش چسب که بايد در ادامه درون آن فعالیت کنند، گزينه هاي شما به طور طبيعي محدود خواهد شد.

 

برخي از مواد و ترکيبات چسب براي به کارگیری در ادامه لوله هاي قابل فشار، برخي براي فريزر و برخي ديگر براي سطح های ناهموار ظروف طراحي شده اند. پی بردن آنچه مي‌خواهيد و همچنين آنچه نياز داريد، به چاپگر ليبل شما امداد مي‌کند تا بهترين مواد (مانند کاغذ، فيلم، يا استوک متاليزه) را براي پیاله و کاربرد یگانه شما پيدا کند.

 

 

13. براي مطابقت با نهادهاي دولتي (FDA، OSHA، TTB و غيره) بايد چه داده ها نظارتي را روي برچسب خویش درج کنيد.

 

چاپگرهاي ليبل سفارشي باتجربه اکثر اوقات مي‌توانند پرچم‌هاي قرمز رنگ بالقوه را تشخيص دهند و راهنمايي‌هايي در ادامه گزینه تطابق با مقررات ارائه دهند. با اين حال، مسئوليت نهايي بر عهده مالک مارک است، بنابراين مطمئن شويد که در ادامه گزینه نيازهاي بازار یگانه خویش به روز باشيد. منابع زيادي براي آغاز فعالیت وجود دارااست و داده ها دقيقي که به آن نياز داريد به شکل آنلاين در ادامه وب سايت هاي هر ارگان نظارتي موجود است. آخرين چيزي که مي خواهيد جريمه يا بدتر از آن محصولي هست که به دليل تخلف از قفسه مغازه ها فراخوان مي شود.

 

 

14. آيا مي خواهيد محتواي طولاني و برند دار يا محتوايي براي مخاطبان چندین زبانه در ادامه برچسب خویش قرار دهيد؟

اگر داده ها زيادي داريد که بايد روي برچسب‌هايتان درج شود و فضاي کافي نداريد، چندین گزينه براي افزايش املاک و مستغلات خویش داريد. برچسب‌هاي محتواي گسترده يا کتابچه، برچسب‌هاي آويزان، و برچسب‌هاي تکثیر پاک راه‌حل‌هاي خلاقانه‌اي میباشند که مي‌توانيد در ادامه اين شرايط در ادامه حیث بگيريد.

 

 

15. آيا ليبل هاي خویش را با دست به کارگیری مي کنيد يا ماشيني؟ چنانچه ماشين آن ها را اعمال کند، به کدام جهت رول نياز داريد؟

ماشين‌هاي برچسب‌گذاري نيازمندي‌هاي متفاوتي براي میزان هسته، میزان رول و جهت چرخش دارند. چنانچه برچسب‌هاي خویش را به شکل دستي اعمال مي‌کنيد، جهت عقب رفتن اهميتي نخواهد داشت، مگر اينکه ترجيحي بر شالوده گردش فعالیت خویش داشته باشيد. زمان چسباندن برچسب‌ها به شکل دستي، ممکن هست چندين رول کوچک‌تر بخواهيد که راحت‌تر جابجا شوند يا بين گروهي از افرادي که در ادامه برچسب‌گذاري امداد مي‌کنند توزيع کنيد.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.