مسیر توسعه کشور از روستاها می گذرد

[ad_1]

ایسنا/ کردستان فرماندار بیجار توجه به کوچکترین مشکلات حوزه روستایی را اولین گام در جهت توسعه و پیشرفت کشور دانست و گفت:

احمدرضا قاسمی امروز (۲۶ اردیبهشت) در نشست شهرداری ها و شهرداری های شهرستان بیجار که در سینما آزادی برگزار شد، جایگاه اتاق ها را جلوه ای از اراده و تلاش مردم دانست و گفت: با توجه به این موضوع، این جایگاه و جایگاه اتاق ها را جلوه گری می کند. این افراد همیشه برای توسعه کشور شما اقداماتی انجام می دهند.

وی جایگاه این هیئت را ثابت خواند و افزود: مردم به انتظار سکان مشاوره و اقدامات ثمربخش پای صندوق های رای رفتند.

فرماندار بیجار گفت: با وجود برخی تصورات، جایگاه شوراها همچنان پایدار و مستحکم است زیرا شعار انقلاب اسلامی احترام به همه مردم از جمله شوراها است و باید انتظارات مردم برآورده شود.

وی با اشاره به پیشنهادات هیئت ها با وجود عدم پذیرش، گفت: اگر مسئولان و هیئت ها زمینه را برای به حاشیه راندن یکدیگر فراهم نکنند شاهد اتفاقات مبارکی خواهیم بود.

قاسمی توجه به مشکلات کوچک بخش روستایی را اولین گام در جهت توسعه و پیشرفت کشور دانست و افزود:

وی ملاک ارزیابی شوراها را ارائه مصوبات به فرمانداری دانست و اعتماد و تفویض اختیار به شهرداران و دهیاران را از ضروریات گام برداشتن در جهت خدمت رسانی به مردم دانست.

فرماندار بیجار با تاکید بر لزوم برگزاری کلاس های آموزشی برای تمامی کارکنان گفت: برخی از مشکلات ناشی از عدم آگاهی از کارکردهاست و از این حیث سعی داریم در آینده این کلاس ها را برگزار کنیم. ماه ها”.

وی در پایان خطاب به معدن کاران شهرستان بیجار گفت: توصیه ما توسعه و ایجاد اشتغال در روستاهای اطراف معادن است و امیدواریم از محل درآمد این معادن تدابیری در جهت توسعه و آبادانی صورت گیرد. روستاها “

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.