از نظر فنی به سطح خوبی رسیدیم / کیفیت خیبر نتیجه بازی را رقم زد

[ad_1]

ایسنا/ لرستان سرمربی رایکای بابل گفت: به سطح فنی خوبی رسیده ایم.

پیروز قربانی پس از شکست تیمش مقابل خیبر خرم آباد گفت: از نظر فنی اگر گل های بازی را ببریم فکر می کنم بچه های ما خیلی خوب بازی کردند.

وی ادامه داد: از کیفیت فنی بازیکنان راضی هستم، کیفیت حریف نتیجه بازی را رقم زد، راضی هستم، فوتبالی که بازی کردند باکلاس و خوب بود.

وی ادامه داد: ما از اول فصل شروع کردیم، متاسفانه به دلیل مشکلاتی که تیم ما در ابتدای فصل داشت، پیش فصل خوبی نداشتیم که منجر به شش یا هفت بازی به عنوان پیش فصل شد. گفت: در نظر بگیرید که بعد از مدتی تیم ما تشکیل شد.

بازیکن سابق استقلال تهران گفت: متأسفانه یک سری اتفاقات رخ داد که باعث انشعاب شد و ما از آن روند فاصله گرفتیم و در مقابل یک سری مشکلات داشتیم، مشکلاتی که خونه به خونه در تیم باقی ماند و پنجره آنهاست. هنوز بسته است، که ما هشت هفته است که نمی توانیم از آن استفاده کنیم.

قربانی گفت: بازی های زیادی را با دوازده سیزده بازیکن در زمین انجام دادیم و متأسفانه روند خود را با تاخیر دیدیم اما خوشبختانه در شش هفت هفته به سطح فنی خوبی رسیدیم.

رایکا گفت: من فقط از 6 یا 7 هفته ای که از این تیم جدا شدم پشیمان هستم و اگر این اتفاق نمی افتاد، فکر می کنم رایکا اکنون از نظر فنی یکی از چهار یا پنج تیم برتر لیگ یک نسبت به همه تیم ها بود.

وی یادآور شد: باید دست نگه داریم و تمرکز بیشتری داشته باشیم و در چهار پنج بازی آینده بتوانیم شکست را جبران کنیم و سهمیه بابل را در لیگ یک حفظ کنیم.

وی گفت: تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که تمرین کنیم و منتظر باشیم تا اتفاقات رخ دهد.

مدافع سابق استقلال و سرمربی فعلی رایکا خاطرنشان کرد: با توجه به آنچه که پیش بینی کرده بودم، به احترام تیم خوب خیبر که بازیکنان بسیار باکیفیتی دارد، امروز را شکست نمی دانستم.

او گفت: “ما کمی دیر رسیده ایم، اما فکر می کنم می توانیم در چهار بازی آینده و اتفاقاتی که رخ می دهد جبران کنیم.”

قربانی درباره داوری این دیدار گفت: در برخی صحنه های بازی شاید اعتراض داشتیم اما به نظر من در کل داوری خوب بود، او هم انسان است، شاید برخی صحنه ها هم اشتباه باشد. “

وی تاکید کرد: باید یاد بگیریم که به داور احترام بگذاریم تا این فشارها از روی داور برداشته شود و کیفیت او افزایش یابد. به نظر من داور دوید و در صحنه ها حضور داشت، شاید در برخی صحنه ها به ضرر ما بود و برخی صحنه ها به سود حریف بود این هم یکی از زیبایی های فوتبال است و قابل پیش بینی نیست.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.