فعال سازی کارگروه تولید در جمعیت هلال احمر کشور

[ad_1]

ایسنا/ لرستان دبیرکل جمعیت هلال احمر از فعال شدن کارگروه تولیدی در جمعیت هلال احمر کشور خبر داد.

دکتر. یعقوب سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: لرستان یکی از استان های حادثه خیز کشور است و باید توجه ویژه ای به استان شود چرا که این منطقه زیرساخت های خوبی دارد.

وی گفت: لرستان کمتر استانی است اما زیرساخت های خوبی دارد و باید به آن توجه ویژه شود.

دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: بر اساس شعار سال مقام معظم رهبری، اگر همدلی، هم افزایی و اتفاق نظر وجود داشته باشد، با توجه به بافت ستادی جمعیت هلال احمر و مطالعات انجام شده در استان و با وجود 150 هکتار اراضی بلااستفاده در ازنا می توان کارهای اساسی در لرستان انجام داد.

سلیمانی تصریح کرد: مطالعات کارخانه داروسازی و سرم سازی انجام شده و یکی از ظرفیت های استان محسوب می شود که می توان از این ظرفیت برای تولید و اشتغال استفاده کرد.

وی با بیان اینکه لرستان مختص خوزستان و همجوار با استان های ایلام و خوزستان است و هلال احمر لرستان نیز همانطور که خوش درخشید و در بحث کمک رسانی نقش اساسی داشت، نقش محوری و اصولی داشت، خاطرنشان کرد: با با کمک و توجه ویژه کارکنان شاهد تکمیل پروژه های به جای مانده در استان خواهیم بود.

دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به آخرین وضعیت آشیانه بالگرد هلال احمر در استان گفت: متاسفانه روی برخی پروژه ها از جمله سوله خوب کار تخصصی صورت نگرفته است، اما این پروژه یک پروژه است. برنامه های اصلی برای 1401. مورد بررسی قرار گیرد.

سلیمانی با تاکید بر اینکه وبستر و امکانات خوبی در جمعیت هلال احمر وجود دارد، گفت: یکی از سیاست ها و برنامه های کلان این جمعیت فعال سازی کارگروه تولید است و بسیاری از کارها به دلیل کمبود اعتبار رها شده است. “

وی افزود: تکمیل پروژه‌ها یکی از برنامه‌های اصلی ما است و در راستای شعار سال، این مهم از نظر تولید و اشتغال خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.