در ارومیه بیش از نیاز واقعی نان پخت می شود

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی فرماندار ارومیه گفت: سیاست دولت در بحث نان کاهش سهمیه یا افزایش قیمت نان است.

غلامحسین عماری امروز 26 اردیبهشت ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد، افزود: افزایش قیمت نان.

وی با بیان اینکه 1400 نانوایی در ارومیه فعال است، تصریح کرد: طبق آخرین آمار 100 نانوایی 2 شیفت، 12 نانوایی 3 شیفت و 35 نانوایی صرفاً بعدازظهر و مابقی به صورت تک شیفت مشغول به کار هستند.

فرماندار ارومیه با تاکید بر اینکه در بحث هدفمندی یارانه ها در تامین کالاهای اساسی مشکل خاصی وجود ندارد و فروشگاه ها اشباع شده اند، گفت: در حال حاضر بیش از نیاز واقعی در ارومیه نان پخت می شود.

وی با تاکید بر اینکه از ظرفیت تمامی ماشین‌ها برای نظارت و بازرسی استفاده می‌شود، خاطرنشان کرد: بحث بازرسی تشدید شده و تیم‌های ویژه در نظر گرفته شده است و از فردا بازرسان ویژه از کارخانه آرد تا نانوایی‌ها مشغول خدمت خواهند بود. نظارت بر تولید و توزیع

عماری یادآور شد: کشور در شرایط تغییر سلیقه و روش قرار دارد و قطعا مشکلاتی وجود خواهد داشت.

فرماندار ارومیه در خصوص فعالیت های شورای شهر ارومیه افزود: برای 5 نفر از اعضای شورای شهر ارومیه کیفرخواست صادر شده است اما طبق قانون افرادی که کیفرخواست برای آنها صادر شده است نمی توانند در محل کار حاضر شوند و تعلیق می شوند. بنابراین، با حضور جایگزین». ما منتظر مجوز وزارت کشور هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.