درخشان: گل محمدی امسال موفق نبود/ پرسپولیس از لک خیلی ضرر کرد

[ad_1]

یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید عملکرد ضعیف دروازه بان این تیم در لیگ بیست و یکم باعث مصدومیت های زیادی برای قرمزها شد.

حمید درخشان در گفت وگو با ایسنا، درباره شکست پرسپولیس مقابل سپاهان و از دست دادن شانس قهرمانی اظهار کرد: پرسپولیس با اینکه گل اول را زد اما خوب شروع کرد و بازی را خوب ادامه داد اما با غفلت و موقعیت گل دوم را به ثمر رساند. برای آنها دشوار است. گل اول پرسپولیس در یک موقعیت بسته بود که نشان می دهد این تیم تمرکز لازم را در این مرحله نداشت. اما پرسپولیس پس از گل به سختی توانست شکست را جبران کند اما موفق نشد.

وی همچنین گفت: در نیمه دوم در حالی که همه انتظار داشتیم پرسپولیس به سپاهان فشار بیاورد و یک گل مساوی به ثمر برساند، روی اشتباه حامد لک، پرسپولیس گل دوم را به ثمر رساند که روحیه این تیم را از بین برد. واقعا عجیب است که چگونه یک دروازه بان چنین اشتباهی می کند. این کار پرسپولیس را خراب کرد. وقتی تیم در یک بازی مثل این مقابل سپاهان گل بدی می زند و اختلاف به دو گل می رسد، جبران آن خیلی سخت است.

وی همچنین گفت: سپاهان نیز در این بازی موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت و دو ضربه به تیرک دروازه زد و بازی بسیار خوبی انجام داد. باید اعتراف کرد که سپاهان هم به دنبال برد بود و سعی کرد از برتری خود به خوبی استفاده کند. در مجموع روند بازی به نفع پرسپولیس نبود و زحمات این تیم بی نتیجه بود.

درخشان درباره عملکرد حامد لک در لیگ بیست و یکم نیز گفت: پرسپولیس در این فصل از عملکرد لک آسیب زیادی دید و این دروازه بان گل های بسیار بدی به ثمر رساند. شاید اگر لک در این فصل لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی داشت، حالا پرسپولیس در راه قهرمانی است. همچنین پرسپولیس در ابتدای فصل خوب بسته نشد و آن موضوع کار را خراب کرد. پرسپولیس در خط حمله هم خیلی ضعیف کار کرد و شرایط سال های قبل را نداشت.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که چقدر در ناکامی پرسپولیس نقش داشت؟ وی گفت: هر نتیجه ای را همه از دید کادر فنی می بینند. وقتی یک تیم بد بسته می شد، تیم فنی باید برای بهبود شرایط تلاش می کرد. در مجموع یحیی گل محمدی امسال با پرسپولیس موفق نبود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.