خبر خوب برای بازماندگان از دریافت کمک هزینه

[ad_1]

به گفته رئیس سازمان هدفمندی کمک‌های بلاعوض، تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته آینده سایت سازمان هدفمندی کمک‌های بلاعوض برای ثبت نام از افرادی که کمک بلاعوض دریافت کرده‌اند راه‌اندازی می‌شود و اطلاعات آنها توسط وزارت کار تایید می‌شود. .

محمدرضا میرتاج الدینی در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جلسه امروز کمیته برنامه و بودجه گفت: این جلسه با حضور پارسانیا رئیس سازمان هدفمندی کمک های بلاعوض برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به توضیحات رئیس سازمان هدفمندی کمک‌های بلاعوض، سایت سازمان هدفمندی کمک‌های بلاعوض تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته آینده برای ثبت نام بازماندگان از دریافت کمک‌های بلاعوض راه‌اندازی می‌شود و سپس اطلاعات آنها بررسی می‌شود. توسط وزارت کار.» همچنین بر اساس دستور رئیس جمهور به مخالفان قطع یارانه یا دهک ها یارانه پرداخت می شود.

میرتاج الدینی با بیان اینکه گلایه اصلی نمایندگان به وزارت کار در خصوص نقش وزارت کار در تعیین شاخص ها است، گفت: وزارت کار شاخص ها را به گونه ای تعیین کرده است که بسیاری از افراد مستثنی شده اند. از دریافت یارانه ها نیست، بنابراین باید شاخص ها اصلاح شود و انطباق شاخص ها اصلاح شود.

وی در پایان گفت: هفته آینده کمیسیون از وزیر تعاون، کار و تامین اجتماعی دعوت می کند تا موضوع نحوه ثبت نام دریافت کنندگان یارانه و تعیین معیارها و شاخص های حذف یارانه را بررسی کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.