حسین زاده: انتظار نتایج بهتری از کشتی گیران در المپیک داشتیم

[ad_1]

رئیس تیم کشتی ناشنوایان در المپیک 2021 ناشنوایان گفت: کشتی گیران در المپیک بالاتر از حد انتظار ظاهر شدند اما کشتی گیران نتوانستند انتظارات را برآورده کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا در برزیل، همت حسین زاده هنگام ارزیابی عملکرد کشتی گیران آزاد و فرنگی در بیست و چهارمین دوره بازی های المپیک ناشنوایان اظهار کرد: در این دوره از بازی های المپیک، تیم کشتی فرنگی موفق به کسب 4 طلا، یک نقره و یک برنز شد. بهترین عملکرد را در المپیک داشت اما تیم ملی کشتی فرنگی یک مدال طلا، سه نقره و سه برنز کسب کرد اما نتایج رضایتبخش نبود.
وی گفت: با توجه به برنامه ریزی 4 ماهه و اردوهای غیرمتمرکز که در کشتی آزاد و فرنگی پیش بینی شده بود، تلاش بر این بود که در هر دو بخش به مقام قهرمانی دست پیدا کنیم که متاسفانه در کشتی آزاد به دلیل اشتباهات کشتی گیران در فینال و به دلیل اشتباهاتی که انجام دادند. صدمه.” دو رزمی کار به جام قهرمانی نرسیدند و بعد از تیم ترکیه مقام دوم را به دست آوردیم.

حسین زاده تصریح کرد: برای موفقیت تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک، کادر فنی به ویژه علیرضا رضایی رئیس انجمن و علی زندی مدیر فنی تیم ملی کشتی در 4 ماه گذشته زحمات زیادی کشیده اند. هدف از کسب 3 مدال طلا آن چیزی نبود که انتظار داشتیم.

وی در پایان با اشاره به جوانان تیم ملی کشتی فرنگی افزود: بعد از بازی های المپیک سعی داریم با سرمایه گذاری در رده جوانان تیم را به سمت جوانان هدایت کنیم تا حمایت های خوبی به کشتی ملی تزریق شود. . تیم.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.