تصمیمات مدیریتی، عامل سابقه لیگ برتر شهر خودرو

[ad_1]

حسین بادامکی معتقد است که تصمیمات اشتباه مدیران خودروهای شهری باعث شد این تیم به ورطه سقوط بیفتد.

حسین بادامکی، پیشکسوت فوتبال مشهد در گفت وگو با ایسنا، درباره نتایج هفته های اخیر شهرخودرو و کسب تنها 2 امتیاز از 9 امتیاز ممکن برای بقا، گفت: فکر می کنم شهرخودرو فوتبال خوبی ارائه می دهد. این تیم هم مقابل گل گهر و هم مقابل استقلال خیلی خوب بازی کرد و حریفان این تیم انتظار چنین تماشایی را نداشتند اما به هر حال فشارهای وارده به بازیکنان و ترس از شکست باعث شد این تیم نتواند مقابل گل گهر، استقلال و پیکان پیروز شود. رسیدن.

وی ادامه داد: شهرخودرو بازی های سختی از جمله بازی با پرسپولیس و سپاهان دارد و این شانس این تیم را برای بقا کاهش می دهد اما باید امیدوار بود. عملکرد فنی شهرخودرو ما را امیدوار کرد که حداقل بتوانیم مقابل پرسپولیس و سپاهان امتیاز بگیریم، اما این را هم بگویم که حتی اگر شهرخودرو سقوط کند، مشکلات غیر فنی و مدیریتی این تیم بیشتر از مشکلات فنی موثر بود.

بادامکی در خصوص مسائل مدیریتی باشگاه شهر خودرو گفت: من در تیم نیستم و شرایط را نمی دانم، اما می دانم که سید عباسی و تیمش تمام تلاش خود را کردند و یک سری تصمیمات بد مدیریتی، شهر خودرو را به دام انداخت. پرتگاه.” وقتی تیم در نیم فصل از شهر و مردمش حذف شود و به تهران برده شود چه انتظاری می توان داشت؟ امکاناتی که نباید در اختیار این تیم قرار می گرفت و فکر می کنند با تغییر محل تمرین یا تعویض سرمربی همه چیز حل می شود. با تصمیماتی که مدیران شهر خودرو گرفته اند، حالا تیم او به اینجا آورده شده است و نمی توان با عملکرد شهر خودرو در هفته های اخیر به مسائل فنی ربط داد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت سقوط شهرخودرو این تیم به سرنوشت پیام و ابومسلم دچار می شود، گفت: شهر خودرو هیچ شباهتی به پیام و ابومسلم ندارد. این تیم خصوصی است و تصمیمات مدیران این باشگاه، شهر خودرو را با مشهدی ها غریبه کرده است. پیام و ابومسلم تیم های محبوب تری بودند. مدیران شهری خودرو فکر می کردند که ماندن و سود تک رقمی مثل پارسال راحت است و نمی دانستند چقدر برای این تیم زحمت کشیده شده است. اما این باشگاه خصوصی است و مشخص نیست در صورت سقوط سرمربی خود چه تصمیمی خواهند گرفت و آیا می خواهند در این تیم بمانند یا خیر.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.