یک طلا و دو نقره ایران در مسابقات قایقرانی ترکیه

[ad_1]

ایسنا/ البرز رئیس هیئت قایقرانی البرز از کسب یک طلا و دو نقره در مسابقات بین المللی جام یوسفلی ترکیه توسط ملوان البرز خبر داد.

منوچهر خیراللهی در گفت وگو با ایسنا، با اعلام این خبر گفت: تیم قایقرانی باشگاه نوین البرز از سوی فدراسیون قایقرانی به عنوان قهرمان لیگ برتر کشور به مسابقات بین المللی اسلالوم ترکیه اعزام شد.

خیر الهی افزود: در این دوره از مسابقات که طی سه روز از بیست و دوم تا بیست و چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد، هشت تیم به مصاف هم رفتند که در نهایت پاروزنان البرزی موفق به کسب یک مدال طلا و دو نقره شدند. .

رئیس شورای قایقرانی استان البرز تصریح کرد: دنیا جوکار در رده C1 جوانان به مدال طلا دست یافت، همچنانکه هلیا قریشی در رده K1 و آریا خسروی در رده C1 مدال نقره این مسابقات را به دست آوردند.

خیر الهی تصریح کرد: در این رقابت ها تیم باشگاه نوین البرز به دلیل قهرمانی در لیگ یک قایقرانی کشور به عنوان نماینده ایران، تیم ملی جوانان اسلوونی و شش تیم از کشور میزبان به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم باشگاه نوین البرز در قالب هلیا قریشی، صبا طاهری، ریحانه عسکری، دنیا جوکار، امیر نظام مطلبی، بردیا پیروزنیا، حسین حاتمی و آریا خسروی به سرپرستی حسین بیگی به عنوان نماینده ملی قایقرانی ایران در این رقابت ها حضور داشتند. تیم

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.