ساغلام: کسب یک امتیاز خارج از خانه برای ما مهم بود

[ad_1]

سرمربی تراکتورسازی می گوید تیمش یک امتیاز مهم در اصفهان کسب کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتورسازی، ارطغرل ساغلام در نشست خبری پس از بازی با ذوب آهن اصفهان، اظهار کرد: کسب هفت امتیاز در سه بازی اخیر باعث شده از حریف فاصله بگیریم. می دانستیم باید سخت کار کنیم تا به تیم سرسخت ذوب آهن نباختیم. با توجه به از دست دادن امتیاز شهر خودرو و شکست فجرسپاسی، کسب امتیاز مقابل ذوب آهن برای ما مهم بود.

وی افزود: ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و بازی سختی بود. به جز دقایق پایانی، بازی خوب پیش رفت. بعد از تعویض ها تعادل بازی ما به هم خورد. اما در مجموع کسب امتیاز در این بازی سخت خارج از خانه برای ما مهم بود.

ساغلام با اشاره به بازی هفته آینده تراکتورسازی مقابل پرسپولیس گفت: با کمک هواداران و ارائه یک بازی خوب و کسب نتیجه مطلوب مقابل پرسپولیس این فصل سخت را پشت سر می گذاریم. مشکلات این تیم از ابتدای فصل ما را در سخت ترین فصل تاریخ تراکتورسازی قرار داده است. خدا را شکر روند خوبی را پشت سر می گذاریم و دوست داریم در بازی بعدی فصل را با نتیجه خوب به پایان برسانیم و برای آینده برنامه ریزی کنیم. هواداران حق دارند دو بازی اخیر را با خیال راحت تماشا کنند.

مدیر تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص لیست بازیکنان مورد نظر برای فصل آینده گفت: هنوز لیستی به باشگاه نداده ام، تمام تمرکز ما روی حفظ تیم در لیگ برتر است. لیگ. . جلسه ای با مالک و مدیرعامل باشگاه خواهیم داشت و اگر شرایط برای قهرمانی تیم در فصل آینده فراهم شود خیلی سریع جلو می رویم. لیستی از کسانی که می مانند یا می روند وجود ندارد، به صراحت می توانم بگویم که امسال هواداران تراکتور آسیب زیادی دیده اند و ناراحت هستند. فصل بعد باید برای قهرمانی آماده شویم تا این روزهای سخت را از دل هواداران بگیریم. ما هنوز تصمیم نگرفته ایم که چه تعداد بازیکن فعلی در تیمی که فصل آینده برای قهرمانی بسته می شود، حضور خواهند داشت.

سرمربی تراکتورسازی درباره گل آفساید ذوب آهن توضیح داد: صحنه آهسته را ندیدم، داوری مقابل تیم ما و سایر تیم ها در هفته های گذشته اشتباهات آشکاری داشت و با توجه به اینکه آن صحنه را ندیدم نمی توانم. چیز خاصی بگو.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.