در زیرساخت های فرهنگی نیازمند برنامه جامع هستیم

[ad_1]

ایسنا/ فارس استاندار فارس ضمن اشاره به اهمیت زیرساخت های فرهنگی، اهمیت برنامه جامع در حوزه تجهیزات و زیرساخت ها در حوزه فرهنگی را بسیار مهم دانست و خواستار توجه جدی نهادهای مسئول شد.

محمدهادی ایمانیه روز شنبه 24 اردیبهشت ماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی فارس با اشاره به موضوع کتابخانه و اهمیت تامین و توسعه زیرساخت ها در این بخش، خواستار تهیه و تدوین برنامه مشخصی شد. برای رسیدن به استانداردها

ایمانیه اضافه کرد: در زمینه مشکلات سخت افزاری و فضایی در حوزه فرهنگی نیز باید برنامه جامع و مشخص 4 ساله برای چگونگی رسیدن به حد استاندارد تدوین و تهیه شود و پیشنهادات لازم در این زمینه ارائه شود.

استاندار فارس گفت: بر اساس تجربه و فکر راه حلی پیدا کنید و بودجه آمدن یا نشدن را معطل نکنید زیرا در بسیاری از مسائل بودجه نیاز نیست، اما بحث خواننده و زمان مفید مطالعه مهمتر از بحث سخت افزاری است. “

وی با بیان اینکه در حوزه سینماها باید یک برنامه 4 ساله تحویل و نظارت شود تا کار موعود انجام شود، در این تاپیک دستگاه را مشخص کنید.

استاندار فارس همچنین با اشاره به سوالات مطرح شده در خصوص مراسم اربعین امسال خاطرنشان کرد: میهمان نوازی فارس در سفرهای اربعین تکرار شود.

با بیان اینکه مسیر استان های شرقی برای سفر اربعین از استان فارس است، گفت: یک یا دو شب اقامت زائران در استان فارس طبق روال سال های گذشته انجام می شود، بنابراین باید برای استقبال از زائران تمهیدات لازم اندیشیده شود. همچنین اضافه شد:

استاندار فارس ضمن اشاره به اهمیت استقبال از برنامه های اربعین حسینی تاکید کرد: تدابیر لازم برای اسکان زائران اربعین در استان که اسکان دائم دارند اندیشیده شود.

در زیرساخت های فرهنگی نیازمند برنامه جامع هستیم

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.