بخش خصوصی باید تلاش کند مردم را متقاعد کندایسنا/ خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اجرای هدفمندی یارانه ها گفت: اگر بخش خصوصی در خصوص هدفمندی یارانه ها مطالبی را مطرح کند برای مردم جذابیت بیشتری دارد.

جواد قناعت امروز شنبه 25 اردیبهشت ماه در سی و چهارمین نشست شورای گفت و گوی خصوصی و دولتی گفت: برای عملیاتی کردن موضوع دموکراتیزه سازی و توزیع عادلانه یارانه ها همچنان نیازمند حضور بخش خصوصی هستیم. عملیات عمده اقتصادی».

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه اقناع افکار عمومی بخش خصوصی بسیار مفید خواهد بود، افزود: در شرایط کنونی استان و کشور و در عصر جدید به شدت نیازمند خدمات و حمایت های بخش خصوصی هستیم. بخش خصوصی بیش از گذشته، زیرا بخش خصوصی همیشه در کنار ماست.» این دولت است و اتفاقات خوبی را رقم زده است.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه اتحادیه های واحدهای تولیدی و خدمات رسان نقش اساسی در اقناع افکار عمومی دارند، گفت: برای اجرای این طرح دستگاه های متولی مشخصی وجود دارد که همگی به صورت آنلاین با یکدیگر مرتبط هستند.

وی تاکید کرد: بخش خصوصی همواره در کنار دولت بوده و این همکاری و تعامل باعث شده تا اتفاقات خوبی در حوزه تولید رخ دهد.

وی با اشاره به آخرین اقدامات اقتصادی دولت با اشاره به اجرای طرح همگانی سازی توزیع عادلانه یارانه ها خاطرنشان کرد: در خصوص اجرای طرح طبق دستورالعمل، تکلیف همه حوزه ها مشخص و دستگاه ها مشخص است. ارتباط با سازمان ها و وزارتخانه ها، کار ادامه دارد.

قناعت ادامه داد: قسمت اصلی کار اطلاع رسانی درباره چرایی و چرایی اجرای طرح است که وظیفه سنگینی بر عهده همه ماست.

وی تاکید کرد: از این حیث بخش خصوصی به دلیل جذابیتی که دارد تلاش های موفق تری نسبت به بخش دولتی انجام خواهد داد.

به گفته وی؛ تغییرات همیشه با واکنش‌های کاملاً طبیعی همراه است، اما وظیفه همه ماست که نگذاریم این مقاومت‌ها از حالت عادی خارج شود و با روشنگری هدایت شویم.

استاندار به اقدامات انجام شده برای اجرای طرح همگانی شدن توزیع عادلانه یارانه ها در استان پرداخت و گفت: در حال حاضر از چهار قلم هدف در این طرح، سه قلم شامل مرغ، تخم مرغ و لبنیات در استان تولید می شود. محصولات.” مازاد نیاز ما به مناطق دیگر ارسال خواهد شد.

قنات افزود: در بحث نفت باید نیازهای خود را از سایر استان ها تامین کنیم و با مذاکرات و پیگیری هایی که انجام شده، نفت به میزان نیاز تامین می شود و در روزهای آینده وضعیت کاملا عادی خواهد شد. “

استاندار با اشاره به اینکه در تامین نیازهای عمومی و اقلام اولیه آرام هستیم اما مردم از نظر روانی آرامش ندارند، گفت: در بسیاری از امور سیاست گذاری با دولت است و بخش خصوصی مجری آن است. امیدواریم با حمایت بخش خصوصی این امر به خوبی محقق شود.

قناعت با تاکید بر اینکه به ظرفیت های بخش خصوصی اعتقاد دارم، گفت: جلسات متعددی که با فعالان اقتصادی، نخبگان، شرکت های دانش و … داشتیم نشان از نگاه ویژه نماینده عالی دولت در استان در بخش خصوصی دارد. بخش».

وی تاکید کرد: روابط نزدیک و گسترده‌تر بخش خصوصی و دولت موجب افزایش تولید، رونق اقتصادی و پیشرفت استان می‌شود.

استاندار در بخشی دیگر از سخنان خود که به بررسی دستور کار ایجاد و راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای، نحوه قیمت گذاری اقلام عرضه شده و تخلفات آنها می پردازد، از اعضای حاضر در جلسه خواست تا فعالیت های این فروشگاه را انجام دهند. فروشگاه ها در طی جلسات کارشناسی کامل ارزیابی و تهیه بسته ویژه ای از پیشنهادات برای مدیریت شرایط موجود جهت نظارت در مرکز.

قناعت راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای و رشد آنها را فرصتی برای استان عنوان کرد و گفت: راه اندازی این فروشگاه ها به نفع استان است و باید با راهکارهای عملیاتی از وجود آنها بهره بیشتری ببریم.

وی تاکید کرد: مواردی مانند استفاده از محصولات استان در قفسه فروشگاه ها و انتقال حساب های خود به استان و … از جمله نکاتی است که باید روی بسته بندی ها دیده شود چرا که به نفع خراسان جنوبی است.

من باید بگویم؛ در این جلسه در جریان انتخابات، محمودرضا یوسفی، حمیدرضا یوسفی، علی جعفرپور مقدم، غلامحسین زارعی، احمد پروین، محمدحسین یوسفی، مهدی اناری و احسان بیکی به عنوان اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی استان معرفی شدند.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.