حلالی: پرسپولیس قهرمان شد!

[ad_1]

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با توجه به بضاعت این تیم، این هم قهرمانی سرخپوشان است.

اسماعیل حلالی در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط پرسپولیس قبل از بازی با سپاهان گفت: کار پرسپولیس کمی سخت شده است. تعداد بازی ها کم شده و مسافت بیشتر شده است. در دیدار مقابل ذوب آهن پرسپولیس بازی بد شروع نشد اما برخی بازیکنان در دقایق ابتدایی خوب نبودند. شاید بهتر باشد خوب گرم کنیم و بعد بازی را شروع کنیم. در دقایق ابتدایی بازیکنان گیج به نظر می رسیدند و همین موضوع به حریف فرصت گلزنی داد و دروازه پرسپولیس باز شد.

وی افزود: تعویض های اجباری و شرایط اولیه بازی و دلایلی باعث شد پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب آهن به نتیجه مطلوب نرسد. می توانستیم بهتر عمل کنیم و بهتر بازی کنیم. وقتی امتیاز از دست می دهیم حریف با شرایط بهتری بازی می کند و برنده می شود. شاید بازی با شهر خودرو آسان بود اما برایشان سخت بود و اراده برای برد باعث شد در دقایق پایانی گلزنی کنند و دوباره فاصله با پرسپولیس را بیشتر کنند.

وی درباره بازی پرسپولیس مقابل سپاهان نیز گفت: بازی پرسپولیس و سپاهان همیشه جذاب و دیدنی بود و برای پرسپولیس فینال بود. در این دیدار بازیکنان همیشه سعی می کنند بهترین عملکرد خود را داشته باشند. راه دیگری نداریم و باید این بازی را ببریم و به امتیازات استقلال خوشبین باشیم. پرسپولیس در این فصل فراز و نشیب هایی داشته و روندی مشابه نداشته است. اتفاقاتی افتاد که همه مربوط به کادر فنی نیست. وقتی لیگ به مدت سه هفته تعطیل می شود، حفظ شرایط تیم سخت است. در این ها برخی تیم ها بعد از بسته شدن فرم مطلوبی نداشتند.

حلالی همچنین گفت: رویارویی با سپاهان مثل حمله از ابتدا نیست. برد سپاهان شوخی نیست و باید استراتژی درستی داشته باشی. این تیم بازیکنان و کادر مربیگری خوبی دارد. سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا بهتر از رقیب خود بود اما با اشتباهات فردی ضربه خورد. در این بازی پرسپولیس اگر خشن بازی کند مصدوم می شود و باید سعی کند با برنامه درست بازی کند و در موقعیت ها به حریف ضربه بزند.

وی ادامه داد: به نظر من پرسپولیس قبلا قهرمان شده است. من همیشه گفته ام که با توجه به بازیکنانی که پرسپولیس از دست داد و تغییرات مدیریتی و با آن ثروت، تیم ما نتایجی کسب کرده که اگر دوم شود، قهرمان می شود. بازیکنان با کیفیتی را از دست دادیم و بازیکنان معمولی را جذب کردیم. اگر می خواهیم قهرمان شویم باید ببینیم چه فاکتورهایی داریم. ما تیم قوی تری داشتیم اما چند بازیکن خوب را از دست دادیم و سپس بازیکنان ثابتی به خدمت گرفتیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.