آئین کلنگ زنی و آغاز ساخت 3 پروژه بهداشتی روستایی خاش انجام شد

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان فرماندار شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: با هدف ارتقای شاخص های خدمات رسانی در حوزه بهداشت و درمان، مراسم کلنگ زنی و آغاز ساخت 3 پروژه بهداشتی و درمانی روستایی خاش در هفته سلامت برگزار شد.

صاحب گل صالحی در حاشیه این مراسم در گفت وگو با ایسنا، بر به روز رسانی و توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی شهرستان و تسریع در تکمیل این پروژه ها و تکمیل پروژه های نیمه تمام به نفع مردم منطقه تاکید کرد. و افزود: با افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها شاهد ارائه خدمات درمانی و بهداشتی مطلوب به مردم شریف منطقه خواهیم بود.

دکتر. رضا کرد مدیر شبکه بهداشت و درمان خاش و تفتان با تشکر از نماینده مردم خاش، تفتان، میرجاوه و کورین در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مدیران دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: این سه محرومیت پروژه ها عبارتند از: 2 زایشگاه در نجف آباد و ایرانگندان و پایگاه اورژانس اسلام آباد گرانچین با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد ریال.

زایشگاه ها با زیربنای 150 متر و پایگاه اورژانس با زیربنای 100 متر مربع برای تسهیل در ارائه خدمات بهداشتی به منطقه تحت پوشش ساخته می شود.

در ششمین روز از هفته سلامت با حضور فرماندار شهرستان خاش، معاون اجتماعی، سیاسی و اجتماعی، دهیار و شورای بهداشت روستا و جمعی از درمانگران و ریش سفیدان محلی زایشگاه نجف آباد به نمایندگی از دو زایشگاه ایرانی بیمارستان ها و ظهور پایگاه های اسلام آباد گرانچین بازنگری شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.