17 کمیسیون و 8 کارگروه در قالب کنگره شهدا وجود داردایسنا/ قم دبیر کنگره بزرگداشت شهدای استان قم گفت: 17 کمیسیون اصلی و 8 کارگروه فعالیت های کنگره شهدای استان قم را انجام می دهند که از وظایف آن می توان به مراجعه به خانواده شهدا و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اشاره کرد. تکریم آنها

علی اکبر خوش گفتار در نشست خبری نخستین مراسم بزرگداشت 565 شهید ارتش در استان قم که در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: اولین کنگره شهدا در استان قم در استان ها تشکیل شد که مورد تجلیل مقام معظم رهبری قرار گرفت. رهبر و ایشان خواستار تکرار چنین برنامه هایی شدند.

وی افزود: استان قم بعد از 27 سال این مهم را انجام داده است و امیدوارم این وظیفه را در حد توان خود انجام دهیم.

دبیر کنگره بزرگداشت شهدای استان قم ادامه داد: 17 کمیته اصلی و 8 کارگروه فعالیت های کنگره شهدای استان قم را انجام می دهند که از وظایف آن می توان به مراجعه به خانواده شهدا و تکریم آنها اشاره کرد. .

وی افزود: احیای یاد و نام شهدا در قالب کارهای رسانه ای بسیار مهم است و در حال تولید مستند و داستانی خوبی نیز در این زمینه هستیم.

خوش گفتار تصریح کرد: امیدواریم همه اقشار مردم فرزندان خود را برای حضور در یادواره ها تنها نگذارند و به برگزاری هرچه باشکوه این مراسم کمک کنند.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.