سرپرست دانشگاه پیام نور خراسان شمالی منصوب شد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه پیام نور به سمت سرپرست این مرکز آموزش عالی استان خراسان شمالی منصوب شد.

به گزارش ایسنا، دکتر با حکمی از سوی ابراهیم تقی زاده سرپرست دانشگاه پیام نور، جواد اصغریراد به سمت سرپرست دانشگاه پیام نور استان خراسان شمالی منصوب شد. از مرکز آموزش قدردانی شد.

حسن ناهیدی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور یکی از خاستگاه های اصلی مدیریت، تحول و رشد کشور را مراکز علمی و دانشگاهی دانست.

وی افزود: یکی از عرصه های استکبار جهانی مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی، حوزه علم، نوآوری و دانش کشور است که تمام تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش علم و دانش به کار می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی از زمان پیروزی انقلاب تاکنون گام های مهمی در زمینه گسترش مراکز دانشگاهی برداشته است، گفت: یکی از اهداف کشورهای غربی رسیدن به خودکفایی علمی در ایران نیست، اما خوشبختانه ما هر سال شاهد اقدامات درخشانی در این زمینه هستیم.”

ناهیدی گفت: رسالت مهم دانشگاه ها علاوه بر صدور مدرک، تأثیر غیرمستقیم بر سرنوشت و اداره کشور است.

وی با اشاره به نامطمئن بودن زیرساخت ها و کمبود امکانات در حوزه مراکز علمی و دانشگاهی در استان، گفت: با وجود کمبود این امکانات، از نظر فضای دانشگاه، تعداد اساتید و دانشجویان در خراسان شمالی گرفته شد. که قابل ستایش است.”

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه پیام نور خراسان شمالی با حضور دکتر عنایت الله یزدان پناه، رئیس امور مجلس و هماهنگی استان های دانشگاه پیام نور، روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، مدیران استانی و پژوهشگران اداری و همکاران در بجنورد.

شایان ذکر است که دکتر جواد اصغری راد، استادیار گروه دهم علوم سیاسی دانشگاه پیام نور خراسان شمالی.

سرپرست دانشگاه پیام نور خراسان شمالی منصوب شد

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.