رشد 12 درصدی شغل در اردستان

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در چهار سال گذشته اشتغال در شهرستان 12 درصد افزایش یافته و امروز مشکل بیکاری در اردستان وجود ندارد.

حجت الاسلام سید صادق طباطبایی نژاد امروز (سه شنبه 20 اردیبهشت) در مراسم تکریم و معارفه استاندار اردستان، اظهار داشت: یکی از ویژگی های مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید مردمی بودن باشد چرا که مسئولیت در نظام اسلامی این است. نه به معنای ارباب و بنده است.

وی مسئولیت پذیری را کار سختی دانست که همه متولیان آن مورد آزمایش قرار می گیرند، افزود: می بینید که رفتار برخی از کارکنان جنبه تشریفاتی و غربی دارد. یکی از مشکلاتی که برخی از مسئولان با آن مواجه هستند تجمل گرایی و اشرافی گری است که گاه فاقد جایگاه انقلاب اسلامی است.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: در گذشته یکی از اولویت های مهم شهرستان بحث اشتغال بود که خوشبختانه با تلاش چهار سال اخیر اشتغال شهرستان 12 درصد رشد داشته و امروز وجود دارد. مشکل بیکاری در اردستان وجود ندارد صنایع با کمبود نیروی کار مواجه هستند.

طباطبایی نژاد با بیان اینکه چراغ اشتغالزایی در اردستان باید حفظ شود، گفت: مدیریت جدید شهرستان باید برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی فعال تلاش کند و به برخی واحدهای متقاضی توسعه واحدهای صنعتی کمک کند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر با توجه به اثرات منفی بیماری عروق کرونر در دو سال اخیر اولویت های شهرستان اردستان مسائل فرهنگی، آموزشی و اجتماعی است و از فرماندار جدید شهرستان می خواهیم برنامه های ویژه ای برای بهبود داشته باشد. این موقعیت.”

معاون اردستان با اشاره به فرسودگی معابر در اردستان گفت: در چهار سال گذشته اعتبارات بسیار خوبی برای تعمیر و بهسازی راه های شهرستان جذب شده است اما به دلیل پراکندگی روستاها و حجم خسارت وارده. جاده ها، ما هنوز به سطح مطلوب نرسیده ایم.» بهبود وضعیت آبرسانی روستایی و رفع مشکلات کشاورزان و دامداران از دیگر اولویت های فرماندار جدید شهرستان اردستان است.

اشتغال و معیشت در دستور کار است

در ادامه فرماندار جدید اردستان گفت: برای اجرای برنامه های خود در این شهرستان نیازمند همدلی و همراهی همه مسئولان و نخبگان شهرستان اردستان هستیم.

سید محمدهادی احمدی طبا با بیان اینکه دو محور اشتغال و معیشت مردم در دستور کار جدی قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم روند اشتغال شهرستان را حفظ کنیم و از سرمایه گذاران بخش خصوصی برای افزایش جمعیت شهرستان که تلاش کرده ایم استقبال کنیم.

وی تاکید کرد: رسیدگی به مطالبات مردم و رفع مشکلات آنان در رأس فعالیت مدیران دبیرخانه ها خواهد بود و سعی می کنیم جلسات هفتگی و ماهانه با جوانان و نخبگان شهرستان برگزار کنیم تا مردم در این زمینه قرار گیرند. وسط میدان

در این مراسم از زحمات 4 ساله حمیدرضا تملی تقدیر و سیدمحمدهادی احمدی طبا به عنوان فرماندار جدید شهرستان اردستان معرفی شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.