پاشایی: خدا در این دنیا بند تهمت زن را می بندد/ کدام مربی استقلالی به استقلال رسید؟سرمربی ذوب آهن می گوید کسانی که به مهدی تارتار و کادرفنی این تیم تهمت زدند در این دنیا تاوان کارشان را می دهند.

به گزارش ایسنا، حسین پاشایی سرمربی ذوب آهن به دلیل محرومیت تارتاروس در نشست خبری حاضر شد و درباره تساوی یک یا سه گل دیگر مقابل پرسپولیس صحبت کرد. به دلیل نیاز پرسپولیس به امتیاز، تیم ما عقب نشینی کرد. ضدحمله در این شرایط که پرسپولیس به دنبال امتیاز بود یک امتیاز برای ما ارزشمند بود باید به عوامل باشگاه خسته نباشید بگویم به همه هواداران خسته نباشید می گویم اگر به این امتیاز راضی هستند تبریک می گویم نوبت ما نشد که سه امتیاز بگیریم تبریک به پرسپولیس که تیمی قوی و منسجم با تیم خوب و شناخته شده ای است امشب شاهد بازی قابل قبولی در بالاترین سطح فوتبال ایران بودیم.

مدیر ذوب آهن درباره میزبانی از این تیم با شرایط مطلوب و حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: در مورد میزبانی از ذوب آهن می توانم بگویم که این باشگاه از نظر حرفه ای بودن، افراد مثبت و ذوب آهن یک باشگاه حرفه ای و حرفه ای است. امروز امروز هواداران به حریف که به دنبال تماشای فوتبال هستند بی احترامی نکردند.

وی درباره دفاعیات مطهری از سلامتی تارتاروس و همکارانش در ذوب آهن گفت: در خصوص اتهامات وارده به آقای تارتاروس باید بگویم که من از برادرم به ایشان نزدیکترم و جز صفا و صداقت چیزی ندیده ام. این مرد.” او هم تیمی، کاپیتان، مربی و همکار من بوده است. این سخنانی که گفته می شود محصول افکار ناسالم و عمدی است. ما نمیخواهیم به کسی پاسخگو باشیم چون خداوند در این دنیا جواب این افراد را میدهد. دیشب تا صبح پاسخگوی یک سری افراد فریب خورده بودم که مشکلی نیست و نان حلال را برای خانواده می آوریم و می دانیم کوچکترین حرام بر خانواده من تأثیر می گذارد. ما سیاستمدار پشت سرمان نیستیم و لابی نمی کنیم و با توان فنی خودمان به اینجا آمدیم. هیچکس دنبال ما نیست برخی از ما هستند که فقط به خاطر نتایج و عملکردمان با تارتاروس طرف هستیم. این دردناک است که اسم مسلمان را روی خودمان می گذاریم و آنها با بی رحمی چنین حرف هایی می زنند. این حرفه ها تاثیر منفی بر جامعه ورزشی و جوانان می گذارد.

پاشایی خطاب به کسانی که به تیم ذوب آهن حمله کردند، تاکید کرد: این بی احترامی به ما قطعا به سراغ شما هم خواهد رفت. افتخار ما افتخار شماست به کمیته اخلاق و انضباط بپیوندید. من اسمش را نبردم، اما می دانید چه کسی آن را گفته است. ما به خدا و ائمه اطهار توکل می کنیم و پیش می رویم و کاری نداریم که آنها چه می گویند. دردناک و دردناک است که بی دلیل به خانواده ما توهین می شود. امیدوارم این مردم اگر در این دنیا بهای کارشان را نمی دهند به آن دنیا ایمان داشته باشند، خدا افسارشان را بگیرد.

وی درباره تمجید مطهری از تیم ذوب آهن گفت: تاتاروس مرد شریف و از نظر فنی قوی است. وقتی ایشان (مطهری) تارتار را می ستایند باعث افتخار ماست. آنها در فضای ورزشی ما شهرت خوبی دارند و حرفه ای بودنشان سازنده و فنی است و در این شرایط محیط ما را می شناسند و از دخالت هایشان تشکر می کنم.

پاشایی گفت: فرزاد حاتمی گفته بود تارتاروس مربی تمیزی است و برخلاف همیشه دو مهاجم مقابل پرسپولیس بازی می‌کرد که این یک تهمت شد. ما به زمین نرفتیم، اما برای برد به زمین رفتیم تا بازی کنیم. خبری هست که مربیان ما در این سال ها دو بار پرسپولیس را شکست دهند؟ تارتاروس سه چهار بار پرسپولیس را با چماق هایش برد. کدام استقلالی ها توانستند با تیم های خود استقلال را شکست دهند؟ نمی خواهم تیممان را کم کنم، اما تفاوت ما با پرسپولیسی که با چند صد میلیارد تومان به دنبال قهرمانی آسیا است، با باشگاهی که پارسال با تفاضل گل زده بود، مثل اختلاف یک جام است. و چند لیتر قوطی نتایج ما نسبت به سال گذشته بسیار خوب بود. تقریباً یک کالبد شکافی و عمل جراحی بزرگ در این باشگاه انجام دادیم و این جذب‌کنندگان تا سال‌های آینده ستاره‌های ایران خواهند شد. این بازیکنان با یک دهم قیمت بازیکنان خوب تیم های دیگر به اینجا می آیند. مطمئن باشید این روند را ادامه می دهیم و از نظر فنی قابل مقایسه با نیم فصل اول نیستیم. مطمئن باشید در سال آینده نسبت به امسال نتیجه خوبی خواهیم داشت و در مسیر فتح سهمیه آسیا خواهیم بود.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.