گلف یکی از کم‌کم‌ترین رشته‌های خوزستان استایسنا/ خوزستان بازیکن خوزستانی تیم گلف سورتمه گفت: گلف یکی از کم کم ترین رشته های خوزستان است و البته گلف ایران هم مظلوم واقع شده است.

سامان بهادری در گفت وگو با ایسنا، درباره قهرمانی تیم گلف سورتمه در لیگ برتر کشور اظهار کرد: متاسفانه به دلیل شیوع کرونا سال گذشته مسابقات کشوری برگزار نشد اما با تمام توان به میدان رفتیم. برای مسابقات این فصل.” شرایط بسیار سخت بود و کسب عنوان قهرمانی در بین تیم های خوب شرکت کننده در فصل 1401-1400 کار آسانی نبود، اما سورتمه بازان خوب موفق شدند.

وی گفت: رقابت بسیار شدیدی بین این تیم ها وجود داشت و بین کاندیداها و بازیکنان سرشناس کشور که در این تیم ها حضور داشتند، پیروزی هیچ تیمی از قبل مشخص نبود. تیم باتجربه بابل با استفاده از بهترین بازیکنان باتجربه کشور پس از هشت سال برای اولین بار در بین تیم های ملی نفت و حفاری مسجدسلیمان به مقام قهرمانی دست یافت. کسب چنین نتیجه ای چیزی از شایستگی تیم های ملی حفاری، نفت و پتروشیمی مسجدسلیمان کم نمی کند.

بازیکن خوزستانی تیم سورتمه تهران تصریح کرد: گلف یکی از کم ترین رشته های خوزستان است و مسجدسلیمان، اهواز، آبادان، خرمشهر و امیدیه از جمله شهرهایی هستند که باشگاه های گلف در آنها فعال و گلف انجام می شود. امیدواریم حداقل یک چمن استاندارد در این استان داشته باشیم.

وی گفت: سال هاست که تلاش می کنیم گلف را به مردم معرفی کنیم و استعدادهای استان خوزستان را کشف کنیم. من و خانواده ام تمام تلاش خود را کردیم، اما باید واقعیت ها را در نظر گرفت.
ما در خوزستان استعدادهای زیادی داریم اما در حد آماتورها باقی می مانند چون برای تجربه بیشتر و همکاری با مربیان خارجی باید هزینه بپردازند و در مسابقات بین المللی شرکت کنند که این هزینه بسیار بالایی است. گلف نیاز به حمایت دارد. گلف ایرانی علیرغم اینکه اولین زمین گلف خاورمیانه در مسجد سلیمان افتتاح شد، غرق شد.

بهادری در پایان گفت: باید از حمایت خوب و ارزشمند فدراسیون گلف در فراهم آوردن شرایط خوب برای برگزاری مسابقه فینال و اهدای جوایز تشکر کنم. البته باید بگویم که با حضور آقای حمید عزیزی رئیس فدراسیون چون سیستم گلف را تا حدودی به روز و به روز کرد، هر دو بازیکن پیشرفت کردند و با تکنیک ها و تجهیزات روز آشنا شدند. این در حالی است که مسابقات قهرمانی از نظر نوه، تشریفات، جوایز، اطلاع رسانی و کادر مربیگری بالا رفته است و امیدوارم عزیزی همچنان از این نظر در فدراسیون بدرخشد و مرداد ماه امسال با تصمیمی قاطع باز هم در فدراسیون بماند. رای مجمع

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.