پیروزی پاس مقابل نود ارومیه

[ad_1]

ایسنا/ همدان مدیر رسانه ای باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان گفت: رای نهایی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره بازی پاس همدان و نود ارومیه صادر شده و با توجه به مدارک ارائه شده و تیم حقوقی باشگاه پاس، نماینده فوتبال همدان عادلانه و قاطعانه در این مسابقه پیروز شد.

میثم ناصرنژاد در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه حمیدرضا عابری منصور، مدیرعامل باشگاه در دیدارهای آتی بر مسائل اخلاقی و حفظ شان و منزلت باشگاه تاکید کرده است، گفت: طبق پیش بینی های ما کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به همین دلیل است. درست.” آن را به ما داد و باشگاه اشتباهی که از نظر نتیجه بازی مقابل ما هم در زمین فوتبال بازنده بود، در نهایت بازنده این دیدار لقب گرفت و سه امتیاز بازی با نود ارومیه صعود کرد. جایگاه پاس همدان در جدول دو لیگ فوتبال.

وی افزود: پیگیری های تیم مدیریتی و حقوقی کلوب دو پاس در مورد پرونده بازی نیمه نهایی مقابل نود ارومیه در نهایت جواب داد و پاس رای نهایی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را از آن خود کرد.

ناصرنژاد با بیان اینکه 26 اسفند سال گذشته بازی نود ارومیه و پاس همدان در دقایق پایانی به دلیل درگیری بازیکنان میزبان با داور ناتمام ماند، خاطرنشان کرد: در این دیدار داور اعلام کرد که حاضر است ادامه قضاوت بازی برگزار نشد و اعضای تیم پاس پس از گزارش نماینده فدراسیون و گزارش داور به سلامت ورزشگاه را ترک کردند.

مدیر رسانه ای باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان خاطرنشان کرد: در نهایت پیگیری تیم مدیریت و حقوقی پاس علیرغم بهانه ها و دلایل غیرقابل قبول نوبت دهی و تاخیر مکرر در رای گیری و این بار با اعلام رسمی کمیته انضباطی. شد.

وی در پایان گفت: اکنون پاس همدان با آن سه امتیاز به رده دهم جدول گروه B دو لیگ برتر فوتبال کشور صعود کرده است تا این هفته با شوک روحی مناسبی به مصاف تیم فوتبال عقاب تهران برود و از جام حذفی جدا شود. منطقه خطر

گفتنی است دیدار تیم های همدان و نود ارومیه که در شب 26 اسفند برگزار شد، با حمله تیم نود ارومیه به داور نیمه تمام اعلام شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.