اعزام تیم بوکس خراسان شمالی به مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشورایسنا/ خراسان شمالی رئیس هیئت بوکس خراسان شمالی از اعزام تیم بوکس استان به مسابقات قهرمانی بوکس بزرگسالان کشور خبر داد.

محمدرضا محمدخانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی بوکس بزرگسالان خراسان شمالی از 29 اردیبهشت لغایت 4 خرداد 1401 در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

وی افزود: در مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان کشور که در شهرستان زاهدان برگزار می شود، استان خراسان شمالی 5 اقدام برای حضور در مسابقات دارد.

محمدخانی ادامه داد: بر اساس تصمیم شورای بوکس استان در اردوی آماده سازی تیم بوکس استان تعداد 10 بوکسور از 15 اردیبهشت ماه به مدت سه روز از ساعت 14:30 الی 16:30 به سرپرستی مجید حصاری تمریناتشان در اتاق بوکس صفا بجنورد را دنبال می کنند.

وی بیان کرد: محمد وحدانی در 57 کیلوگرم، هاشم رحیمی در 71 کیلوگرم، مصطفی جعفرنیا در 80 کیلوگرم، شایان سید نظری در 92 کیلوگرم، مصطفی رحمانی در 60 کیلوگرم، امین قره باشلو در 60 کیلوگرم 86 کیلوگرم، محمد نورانی در 71 کیلوگرم و علی صباغی در وزن 75 کیلوگرم از بجنورد، اشکان گرمابی در وزن 60 کیلوگرم و جواد حسن زاده در وزن 67 کیلوگرم از شیروان در این رشته حضور دارند.

محمدخانی در ادامه گفت: با نظر کمیته فنی اردوی تیمی، 5 بوکسور از نفرات دعوت شده به اردو به مسابقات قهرمانی بوکس بزرگسالان اعزام می شوند.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.