25 درصد توان گروه های جهادی سپاه لستان به نیازمندان خدمات مختلف ارائه می کنندایسنا/ لرستان فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: 25 درصد گروه های جهادی سپاه استان از امروز به نیازمندان شهر و روستا خدمات مختلف ارائه می کنند.

سردار مرتضی کشکولی صبح امروز در مراسم افتتاحیه رزمایش جهادی فاطمیون که در ستاد فرماندهی سپاه این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: 25 درصد از گروه های جهادی سپاه استان از امروز خدمات متنوعی را به مستضعفان ارائه می کنند. شهر و شهرک .

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک پدیده منحصر به فرد بود که به تعبیر امام راحل انفجار نور بود، افزود: تشکیل بسیج در بطن انقلاب اسلامی نورعلی نور و تشکیل گروه های جهادی در دل آن بود. بسیجی نورعلی نور بود.» ما تنها قرن بیستم را می بینیم که سرنوشت جهان بشریت را از دست ستمگران و مستکبران جهان نجات می دهد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه بسیج سازندگی با هدف درست محرومیت زدایی در سپاه و بسیج تشکیل شد و همچنین سازماندهی تعداد زیادی از جوانان در صحنه جهاد برای تنوع بخشی به نیازهای کشور دو طرف است. از همان سکه

وی تصریح کرد: نسل اول بسیجیان کشور گرد هم آمدند و نیاز دفاع مقدس را برطرف کردند و پس از آن در عرصه های سیاسی و امنیتی و امروز در محرومیت زدایی و توسعه همواره به عنوان پشتیبان قوی نظام و انقلاب فعالیت داشته اند.

کشکولی گفت: هر دولتی که با هر نگرش سیاسی نسبت به سپاه، بسیج، مستضعفین و اهداف انقلاب روی کار بیاید، گاه در مواقعی که دولت ها همسو نبودند، اما جمع کثیری از گروه های جهادی و بسیجی بدون هیچ چشم داشتی. و در تبعید سیاسی، شکاف های محرومیت و نیاز». آنها کشور را پر کردند و در همه دوره ها متولی کشور و انقلاب هستند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان خاطرنشان کرد: جمع کثیری از گروه های جهادی و بسیج مردمی از برکات نظام بهره می برند و حلقه ارتباطی بین مردم و دولت هستند و اجازه واگرایی را نمی دهند. در مردم برای نظام و انقلاب.

وی بیان کرد: امروز باید قدردان نعمت بسیج و گروه های جهادی باشیم که جوانان انقلابی بدون چشمداشت مادی زمان، جوانان، دانش خود را در خدمت نظام و انقلاب قرار دادند و باید آماده باشیم. تا با کمک نیروهای مقاومت در منطقه الگو قرار گیرد». عجله کنیم

کشکولی افزود: باید با اعزام گروه های جهادی فنی و انقلابی به منطقه، نیازهای کشورهای مقاومت را برطرف کنیم تا نیاز و وابستگی این کشورها به کشورهای دشمن کاهش یابد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: هم اکنون 2 هزار و 581 گروه جهادی در استان با 30 هزار نفر جمعیت فعال هستند. امروز 630 گروه به مدت 10 روز در حوزه های عمران، بهداشت، گروه های اجتماعی، گروه های فرهنگی و جهادی، آموزش و اشتغال، بسیج کشاورزان، گروه های حل مشکلات حقوقی و صنعتی به مناطق کم برخوردار اعزام می شوند. مهندسی.

وی بیان کرد: گروه های جهادی استان عمدتاً در شهرها، روستاها و محلات مجاور فعال هستند، اما اخیراً به همه پایگاه ها و حوزه های مقاومت دستور داده ایم تا پایان سال 1401 گروه های جهادی را راه اندازی کنند تا صدها و هزاران کیلومتر دورتر از استان اعزام شوند. برای رفع محرومیت

کشکولی گفت: تمامی گروه های جهادی استان با تخصص های مختلف حامی و پشتیبان دولت هستند و در هر زمینه ای که دولت نیاز به حضور این گروه ها در استان داشته باشد آماده فعالیت هستند.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.