سولفات منگنز کودی مناسب برای رفع کمبود منگنز، افزایش گلدهی و تشکیل میوه •

سولفات منگنز کودی مطلوب به جهت برطرف کردن فقدان منگنز، ارتقاء گلدهی و تشکیل میوه •
سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم فسفات

با اعتنا به موردها بالا اضطراری هست که صد رد صد پیش از اعمال هر گونه کودی به گیاه، آزمایش های ظریف خاک شناسی انجام شود تا از وارد شدن هر نوع زخم احتمالی به گیاه خودداری به فعالیت آید.  Th is was gen᠎erated ᠎by GSA Con​tent  Gene᠎rator DEMO!

مونو پتاسیم فسفات

بعضا از ناخالصیهای شیمیایی (مانند آهن و آلومینیوم) بهطور طبیعی بهعنوان خنککننده به جهت خودداری از تولید لک فعالیت میکنند. همین متاع شیمیایی با اسم های دیگری همچون آمونیوم فسفات مونو ببسیک و آمونیوم دی هیدروژن فسفات اشاره کرد.

همینطور همین کود را می اقتدار با کودهای کلرید پتاسیم و اور ادغام کرد و به کارگیری نمود. انحلال پذیری فراتر می تواند شاخص نمک در ادامه خاک و بعضا مسمومیت ها را به جهت گیاه به ملازم داشته باشد. ᠎Th is article was created  by GSA  Content G ener​at᠎or Demov ersi​on!

که همین ارتقاء عملکرد ممکن هست بدلیل موقعیت تقریبا اسیدی که آمونیوم در ادامه حوزه‌ ریزوسفری گیاه تولید می­کند و منجر ارتقاء حلالیت بالای ترکیبات فسفاته در ادامه همین حوزه‌ و در ادامه عاقبت ارتقاء جذب به وسیله گیاه می­ باشد.

با اعتنا به مطالب فوق به ایـن عاقبت می رسیـم که مصرف کودهای حاوی فسفات ، ازت ، نیتروژن و پتاسیم منجر ارتقاء کمّی و کیفی متاع تولیدی و ارتقاء در ادامه آمد کشاورزان میگـردد و علاوه بر آن سلامـت عمومی جامعه هم ارتقاء می یابد ، با پیشـرفت فوت و فن کشـاورزی و ارتقاء ایجاد زراعــی در ادامه واحد مرحله ، مصرف بقیه عنصرها اندک مصرف نظیر آهن ، منگنز ، بُــر و غیره به ملازم بقیه کـودهای شیمیایی و آلی ضــروری خواهد بود .قیمت همین کود بستگی به گونه آن و این طور وزنش دارد.

مطابق گزارشات بازار مواد شیمیایی گزینه به کارگیری در ادامه صنعت کشاورزی به برهان ارتقاء جمعیت روندی صعودی خواهد داشت. به کارگیری به تیتر بازدارنده آتش در ادامه مواد ساختمان های چوبی، تولیدات برگه و پارچه فعالیت میکند.

مونو آمونیوم فسفات

سولفات منیزیم نیز بصورت داخلی و نیز خارجی به کارگیری می شود. همین ماده نیز بازاری شبیه دارد. محلولپاشی سولفات منگنز به مقدار 5 در ادامه هزار به جهت محصولات زراعی و باغی قابل پیشنهاد هست و دوران مصرف نیز یک ماه پس از سبز شدن میباشد.

مصرف همین کود به جهت محصولات زراعی نظیر کلزا که به گوگرد متعددی نیاز دارا هستند ، پیشنهاد نمی شود ، مگر این که با سولفات آمونیاک ادغام شود.

با به کارگیری از سنگ معدن منگنز می توان سولفات منگنز ایجاد کرد. خوبتر هست تجهیزات را از مرحله خاک فراتر نگه دارید تا رطوبت به سمت بالا منتقل نشود.

همینطور به هیچ وجه دی آمونیوم فسفات را در ادامه درون خاک انبار نکنید. همین مخلوط شیمیایی نمکی قابل حل به پتاسیم و یون دی هیدروژن فسفات هست که در ادامه کود های گزینه به کارگیری در ادامه صنعت کشاورزی، افزودنی های خوراکی و قارچ کش ها کاربرد دارد.

همین کانسنگ مهم مخلوط شیمیایی ذیل می باشد و به کانسنگ متالوژیکی منگنز معروفند. همین ماده خوراکی هم می باشد و در ادامه ایجاد مکمل های غذایی به جهت حیوانات نقش به سزایی دارد.

سه گونه منگنز براساس عیار منگنز در ادامه بازار وجود دارااست که عبارتند از متالوژیکی، باتری و شیمیایی. مونو آمونیوم فسفات با دارا بودن دو عنصر از سه عنصر اساسی و اضطراری گزینه نیاز گیاهان به این معنی که فسفر و نیتروژن یا این که ازت ، تبدیل به یکی از از مالامال مصرف ترین کودهای شیمیایی در ادامه صنعت کشاورزی مملکت گردیده هست .

مملکت آمریکا بزرگترین درخواست کننده EMD با مصرف 80 هزار بدن در ادامه سال است. در ادامه ایجاد دو ماده دی و مونو آمونیوم فسفات مملکت چین در ادامه ایجاد جهانی پیشتاز بوده است.

تنظیم صنعتی همین کود با مخلوط دو ماده اسید فسفریک و کربنات پتاسیم یا این که پتاسیم هیدروکسید شکل می پذیرد. به جهت در دست گرفتن رسوب رنگهای کلوئیدی محلول در ادامه قلیایی و محلول در ادامه اسید بر روی پشم اثرگذار است.

به جهت ایجاد همین متاع می بایست دی اکسید منگنز در ادامه اسید سولفوریک محلول شود. H یکی از از آیتم های مهمی هست که می بایست به آن اعتنا نمود.

به طور گسترده به تیتر استدلال مهمی در ادامه ایجاد مواد غذایی نظیر ایجاد کالاهای پخته شده در ادامه جهت بهبود بافت محصولات غذایی کاربرد دارد.

کود سولفات آمونیوم و سولفات بر روی هم به سبب ساز مواد مغذی موجود در ادامه آن ها و سهولت در ادامه به کارگیری در ادامه فی مابین کشاورزان دوستداشتنی هستند.

فقدان منگنز خاک هم با همین نمک تصحیح می شود. همین کود که در ادامه جور کود های فاقد نیتروژن طبقه بندی می گردد، حاوی ۵۲ % P2O5 و ۳۴ % K2O می باشد و حلالیت آن در ادامه آب با بالا رفتن حرارت ارتقاء می یابد.

همین فولادها در ادامه مواقعی که نیاز به مقاومت بالا در ادامه در مقابل سایش باشند (نظیر سنگ شکن ها و خطوط خط مش آهن) گزینه به کارگیری قرار می گیرند.

اما به برهان نقش اثر گذاری گذار آن در ادامه مواد غذایی ، فرایند صعودی بازار مصرفی آن پایین اثر گذاری قرار نخواهد گرفت.

به کارگیری از کودهای تماماً محلول در ادامه کودهای آبی که فاقد مواد افزودنی به جهت کودهای گیاهی میباشند منجر می شود عملکرد بیشتری از گزاره کودهای کمتر، آب و نیروی انسانی به جهت تغذیه گیاهان و خاک را آماده كند.

آهکی بودن خاکها PH بالاماده آلی اندک و مصرف نا متعدل کودها از عواملی میباشند که امکان به کارگیری همین عنصر را به جهت گیاهان محدود کرده و خسارات جبران نا پذیری را بر مقدار ایجاد و میزان مرغوب بودن محصولات وارد می نمایند نشانه ها و دلایل ناشی از فقدان همین عنصر در ادامه اککثر نقاط جمهوری اسلامی ایران و در ادامه اکثر اوقات محصولات به دیده می خورد.

میزان تمام همین عنصر در ادامه خاک 200 الی 600 میلی گرم در ادامه کیلوگرم خاک می باشد. همین عنصر نقش متعددی در ادامه متابولیسم گیاهی داشته و یکی از از عنصرها غذایی اضطراری به جهت رویش و گسترش گیاه می باشد.

با این که آمونیوم موجود در ادامه همین متاع یک مبداء خوب به جهت تامین نیتروژن به حساب می آید، با همین هم اکنون به کارگیری در ادامه خاک های با PH عمده از 7 سبب ساز زخم به ریشه گیاه خواهد شد.

همین مخلوط شیمیایی را مثل سولفات کلسیم به تیتر یک کود به جهت گیاهان در ادامه هم اکنون رویش به کارگیری می کنند. به جهت تصویب پیشنهاد خرید کردن دی آمونیوم فسفات کافیست با صنعت های شیمیایی تهران تماس بگیرید.

با همین هم اکنون به برهان چالش های اقتصادی و ارتقاء شیوع کرونا ممکن هست بازار کودهای شیمیایی فسفاته تا حدودی پایین اثر گذاری قرار بگیرد.

با همین هم اکنون همین میزان تفاوت، زیاد اندک می باشد. جهت اثرگذاری بهتر، همین کود می بایست قبل از کاشت با 30 سانتی متر سطحی خاک ادغام شود.

مونو پتاسیم فسفات فاقد نیتروژن هست و کشاورزان معمولا هنگامی آن را به فعالیت می مارک که می بایست به کارگیری از کود های نیتروژن داری همچون NPK، نیترات پتاسیم، نیترات آمونیوم و نیترات کلسیم را محدود کرد.

همین کود را نباید در ادامه سیلو ذخیره کرد. به کارگیری از دستگاه شارژر ممکن هست به کود زخم برساند و هرگونه نقص‌ در ادامه فعالیت با آن را ارتقاء دهد.

گونه گیاه: مقدار فسفر و نیتروژن گزینه نیاز به جهت رویش تام را معین میکند. در ادامه مدولاتورهای نوری و به جهت اپتیکهای غیر خطی نظیر نسل دوم هارمونیک (SHG) گزینه به کارگیری قرار میگیرد.

مسافت مطلوب به جهت قرار گرفتن همین کود در ادامه کنار گیاه معمولاً 2 اینچ از ذیل و کنار است. مقدار حلالیت بالای همین ماده در ادامه آب و عدم رغبت به تشکیل جمع ملازم آب سبب ساز ارتقاء بهره وری همین کود و بهبود اثر چکیده به جهت گیاه سپس از ورود به خاک گردیده است.

همین کود حاوی همین ماده حاوی مقادیر بالایی نیتروژن و فسفر مالامال اکسید بوده که هردو نیاز حیاتی گیاهان به جهت رویش محسوب می شوند.

همین کود مهم انحلال بالایی در ادامه آب بوده و EC و شاخص شوری پائینی دارااست ، به این برهان به جهت فضای سبز برنا یا این که به جهت محصولات حس به تجمع نمک، مطلوب می باشد .

کود مونوآمونیوم فسفات (MAP) مبداء پرکاربرد فسفر (P) و نیتروژن (N) است. در ادامه دمای 70 مرتبه سانتی گراد به آمونیاک و مونوآمونیوم فسفات جداسازی میگردد و در ادامه دمای 155 مرتبه سانتی گراد به اکسید فسفر، نیتروژن اکسید و آمونیاک جداسازی می شود.

در ادامه واکنش جداسازی آب به مراد ایجاد اکسیژن اثر گذار است. به کارگیری از فسفات منو پتاسیم در ادامه محصولات لبنی در ادامه بخش ها گوناگون مجموعه کشور ها مختلف است.

از همین منش گزینه اعتنا اکثری از تولیدکنندگان قرار گرفته هست . دی آمونیوم فسفات با گرید خوراکی E342 به تیتر یک افزودنی غذایی گزینه به کارگیری قرار می گیرد.

همین مخلوط در ادامه تامین منگنز به جهت حیوانات، گیاهان و حتی انسان ها به تیتر یک ماده مجاز به کارگیری میشود، البته به شکل کلی از اصلیترین کاربردهای آن می توان به کود سازی و افزودنیهای غذایی اشاره کرد.

براین اساس می بایست آنرا در ادامه جای خشک و سوای رطوبت ذخیره سازی کنید. در ادامه دوران فراهم سازی بستر بذر به ملازم بقیه کودهای زمستانه، میزان 50 الی 80 کیلو گرم در ادامه هر هکتار در ادامه ذیل خاک بکار می رود.

دوز مهلک تخمینی فسفاتهای سدیم 50 گرم است. گاز بیرون شده از همین فرایند حاوی NH 3 ، HF و میزان متعددی گرد و غبار هست که معمولاً در ادامه یک اسکرابر گاز دم مرطوب حذف می شود و آنگاه % تمام فسفات حل شده میزان گیری می شود.

کود دی آمونیوم فسفات به یکی از از دوستداشتنی ترین منابع تغذیه گیاهان در ادامه فی مابین کشاورزان بدل گشته است، برهان همین محبوبیت را می اقتدار ترکیبات آن دانست.

فقدان فسفر در ادامه گیاهان در ادامه شکل عدم معالجه می تواند باعث به فاجعه شود و گیاهان را از فی مابین ببرد.

میزان مصرف دی آمونیوم فسفات با اعتنا به عواملی همچون گونه گیاه، گونه خاک و دوران به کارگیری از آن مختلف است.

دی آمونیوم فسفات بزرگترین جزء اکثری از محصولات مشهور آتش آدرس تجاری است. در ادامه نقطه نهایی دی آمونیوم فسفات گرانوله به تیتر متاع آخری به دست می آید.

به این ترتیب مونو پتاسیم فسفات بهترين متاع براي ريشه دواني و گسترش ريشه گياه در ادامه خاك می باشد. متاع فوق غیر سمی و غیر قابل اشتعال است.

این دستور یکی از از عامل ها تفاوت فی مابین همین دو ماده است. همین ماده به تیتر مبداء پتاسیم (که الکترولیت است) و به تیتر ماده حفظ کننده به کارگیری می شود.

رایجترین کود حاوی منگنز سولفات منگنز می باشد، همین کود حاوی 16 و یا این که 26 % منگنز می باشد. همین کود می بایست حداکثر ۲۰ کیلوگرم در ادامه هکتار به جهت بذر غلات به کارگیری شود.

گرید خوراکی همین ماده E342 می باشد. در ادامه لحیم کاری قلع، مس، بر روی و برنج از همین ماده به کارگیری می شود.

همین ماده قابل سوختن نمیباشد البته در ادامه محفظه های دربسته چنانچه در گیر گرما شود، ممکن هست منفجر شود. بهترین دما به جهت مراقبت همین کود دمای اتاق است.

به جهت ایجاد 1 بدن کود DAP تقریباً 1.5 تا 2 بدن سنگ فسفات، 0.4 بدن گوگرد به جهت حل شدن سنگ و 0.2 بدن آمونیاک نیاز است.

اکثر مصرف آن در ادامه کشاورزی و به تیتر کود می باشد. براین اساس در ادامه خاک های آهکی ترجیحا از MAP به جای DAP به کارگیری می نمایند.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.