شایع ترین علائم آرتروز – ایسنا

[ad_1]

سرویس بهداشت ملی (NHS) اکنون به افراد مبتلا به آرتروز توصیه می کند که برای کمک به کاهش درد و بهبود انعطاف پذیری مفاصل ورزش کنند.

به گزارش ایسنا، موسسه ملی بهبود سلامت و مراقبت (NICE) نیز پیش نویس دستورالعمل جدیدی را برای درمان آرتروز منتشر کرد که در آن “ورزش” و “کاهش وزن” باید درمان اولیه آرتروز در نظر گرفته شود. این عارضه. . .

استئوآرتریت عارضه ای است که باعث سفت شدن مفاصل و دردناک شدن آن ها می شود. این بیماری بسیار شایع است و هر چه سن افراد بالاتر باشد، احتمال ابتلا به آرتروز بیشتر می شود. علاوه بر این، چاقی یک عامل خطر رایج برای آرتروز است.

تقریباً هر مفصلی می تواند تحت تأثیر آرتروز قرار گیرد. اما در زانو، لگن و مفاصل کوچک دست شایع تر است.

به گزارش ایندیپندنت، سرویس بهداشت ملی بریتانیا مهمترین علائم آرتروز را درد و سفتی مفاصل دانسته است که حرکت مفصل را دشوار می کند.

با این حال، در برخی افراد ممکن است علائم دیگری مانند تورم، ضعف و حتی صدای ساییدگی (مفاصل) هنگام حرکت مفاصل آسیب دیده وجود داشته باشد.

شدت عوارض می تواند از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت باشد و می تواند از درد خفیف و موقت تا درد شدید و مداوم که کارهای روزانه را دشوار می کند متغیر باشد.

استئوآرتریت یک بیماری طولانی مدت و غیرقابل درمان است، اما پیش نویس دستورالعمل های جدید مؤسسه ملی سلامت و بهبود مراقبت، ورزش درمانی مناسب را برای همه افراد مبتلا به این بیماری توصیه می کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.