دعوت آستان مقدس علوی از مسجد مقدس جمکران برای حضور در همایش بین المللی «عتب مقدس»ایسنا/ قم دعوت از امیرالمومنین (ع) برای دعوت از نمایندگان مسجد مقدس جمکران در همایش بین المللی آستان های مقدس که با محوریت انتقال تجربیات و توسعه خدمات به زائران در نجف اشرف برگزار می شود. نمایندگان این آستان مقدس جمکران تحویل داده شدند.

دکتر. سلیم الجسنی عضو هیئت امنا و سلام الجبوری معاون امور عمومی حرم حضرت امیر(ع) صبح امروز در مسجد مقدس جمکران مرکز انتقال تجربه و خدمت حضور یافتند. توسعه زائران در حرم مطهر علوی به محمدکاظم پورامینی معاون مسجد مقدس جمکران تحویل داده می شود.

دکتر. الجسنی در این نشست با اشاره به اینکه همه بقاع متبرکه و آستان های متبرکه در یک راستا حرکت می کنند و هدف یکسانی دارند، گفت: تکریم زائران نیازمند ارتباط تنگاتنگ و هماهنگی منسجم بین حرم ها و حرم علوی این همایش برای ایجاد وفاق و هماهنگی است. هم افزایی لازم برای تکریم زائران را حفظ می کند.

محمدکاظم پورامینی نیز ضمن خیرمقدم به نمایندگان امیرالمومنین (ع) از مسجد مقدس جمکران برای شرکت در این همایش دعوت کرد تا تاریخچه مسجد و حضور روزافزون زائران داخل و خارج از کشور را تشریح کند. محل. پرداخت مقدس

وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری در راستای تسهیل حضور زائران برای بهره مندی بیشتر از فضای مقدس این مکان مقدس، تاکید کردند که این مهم می تواند وجه اشتراک همه آستان های مقدس باشد تا زائران بتوانند معنوی ترین ها را کسب کنند. بهره مندی از زیارت.

قائم مقام مسجد مقدس جمکران همچنین از فراهم بودن این مکان مقدس برای همکاری دوجانبه با آستان مقدس علوی برای خدمت رسانی بهتر به زائران ایرانی و عراقی در این دو بقعه متبرکه خبر داد.

حجت الاسلام ابراهیمی رایزن فرهنگی مسجد مقدس جمکران نیز در این دیدار، خدمت رسانی خوب به زائران را وجه مشترک حرم و اماکن متبرکه عنوان کرد و گفت: و تحقق سوریه را قدردانی می کنیم.

وی افزود: زیارت توانایی بزرگی است که می تواند برکات فراوانی را برای تشییع جنازه و سایر ادیان به ارمغان آورد و امیدواریم نتیجه این همایش توسعه خدمت رسانی به زائران از مبدأ تا مقصد زیارتی باشد.

گفتنی است کنفرانس روابط بین الملل به همت امیرالمومنین (ع) پانزدهم اردیبهشت ماه در نجف اشرف برگزار می شود.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.