بازیکنان والیبال ساحلی تلاش می کنند تا در المپیک بر سکوی قهرمانی برسندمربی تیم ملی والیبال ساحلی ناشنوایان گفت: تلاش ما این است که پس از صعود به جمع 8 تیم برتر بر سکوی المپیک باشیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا اعزامی به برزیل، فریدون الهامی اظهار کرد: مسابقات والیبال ساحلی با حضور 17 تیم در شهر کاسیاس دوسول برزیل در حال برگزاری است. تیم ایران تا این لحظه موفق به شکست تیم های آلمان و استونی شد و امروز از ساعت 13:30 به وقت محلی با تیم ژاپن برای صعود به جمع 8 تیم برتر رقابت می کنیم.

وی در ارزیابی وضعیت تیم ملی ایران گفت: با توجه به اینکه هر روز یک بازی برگزار می شود، بازیکنان تحت فشار زیادی نیستند و پس از پایان دور مقدماتی 2 روز استراحت داریم که فرصت خوبی برای آمادگی بهتر است. از بازیکنان در بازی های المپیک.”

مربی تیم ملی والیبال ساحلی افزود: بازیکنان با توجه به اینکه قبل از شروع مسابقات در شهر کاشیاس دوصول 3 جلسه تمرینی را پشت سر گذاشتند در شرایط خوبی قرار دارند و وضعیت هر دو رضایت بخش است.

الهامی افزود: تیم ملی ایران در دوره قبلی والیبال ساحلی در المپیک نتایج خوبی کسب نکرده بود اما این دوره با تکامل خوب بازیکنان نسبت به دوره قبل آمادگی بهتری دارد و تمرکز ما کسب بهترین نتیجه است. در المپیک. برزیلی ها».

وی گفت: در این دوره اکثر کشورها با دو تیم به رقابت می پردازند که این برای آنها یک نکته مثبت است اما بازیکنان ما نیز تلاش می کنند تا رقابت خوبی را برای کسب بهترین نتیجه به نمایش بگذارند.

الهامی یکی از مشکلات این دوره از بازی ها را برگزاری مسابقات داخل سالن عنوان کرد و افزود: با توجه به سرما و بارندگی های متوالی مسابقات والیبال ساحلی در داخل سالن برگزار می شود که کیفیت بازی ها را تحت تاثیر قرار داده است. من مشتاق بازی های بیشتری هستم شرایط باید به گونه ای باشد که بتوانیم مسابقات را در فضای باز برگزار کنیم.

وی گفت: جمهوری چک، آلمان، ایتالیا و اوکراین حریفان اصلی ما هستند و سعی می کنیم با آنالیز فیلم بازی های آنها برای بازی های حساس آینده آماده شویم.

یک الهام از این سوال که چقدر به قهرمانی در سکو امیدوار هستید؟ وی افزود: هر دو بازیکن ما جزو بهترین های والیبال ساحلی هستند اما تا مشخص شدن حریفان بعدی ایران سخت است پیش بینی کنیم اما در این فصل شرایط بهتری داریم و امیدواریم والیبالیست های ساحلی کشورمان شگفتی ساز شوند.

وی در پایان از پیشنهاد میزبانی مسابقات والیبال ساحلی آسیا به کنفدراسیون آسیا خبر داد و گفت: در صورت موافقت کنفدراسیون آسیا، تصمیم داریم امسال مسابقات والیبال ساحلی آسیا را در ایران میزبانی کنیم.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.