رزومه فردی که گفته بود با برزیل و آرژانتین بازی می کنیم چه بود؟

[ad_1]

یکی از اعضای سابق کمیسیون نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال می گوید: هرکسی که ادعا می کند روزانه می تواند با بزرگترین تیم های جهان بازی کند، حتی در رده جوانان و امید نیز می تواند یک بازی عالی ارائه دهد.

حسن غفاری در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت نابسامان فدراسیون فوتبال در دوره کنونی که در انتظار مجمع و انتصاب رئیس معزول آن است، گفت: نظام موقتی که به آینده خود مطمئن نیست، هرگز نمی تواند کار کن.” شاید حداقل سه یا چهار سال است که در این کار بوده است. بنابراین در این شرایط نمی توان برنامه ریزی بلندمدت انجام داد و برنامه های کوتاه مدت کارایی برنامه های بلندمدت را ندارد. فوتبال چیزی نیست که شما دو یا سه ماه روی آن کار کنید زیرا نیاز به برنامه های بلند مدت دارد.

عضو سابق کمیسیون نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: آیا باید مشخص شود چه کسانی از تیم ملی بزرگسالان، امید، جوانان، نوجوانان و نونهالان حمایت می کنند؟ وقتی سه چهار ماه مسئولیت دارم زیرساخت های مجموعه مدیریت مدرسه و فدراسیون ضعیف می شود و روزمره می شود. ما می دانیم که زندگی روزمره هرگز جواب نداد. برنامه های بلند مدت گاهی به دلیل انتخاب نامناسب جواب نمی دهد، چه برسد به برنامه های کوتاه مدت که مشخص نیست مجری در آن موقعیت چقدر است. آیا او حتی نمی داند چقدر از بودجه موجود باید هزینه کند و آیا می تواند برای یک یا دو سال نیرو استخدام کند؟ چون دست و بال خودشان بسته است و ثابت شده که دوره موقت در همه اعضا به ضرر آن گروه است چون دست و پای این مدیر بسته است.

وی با تاکید بر اینکه باید هرچه زودتر وضعیت مدیریتی فدراسیون مشخص شود، گفت: در این زمینه باید هر چه زودتر وضعیت مجموعه مشخص شود و فردی بیاید که آزادی برنامه ریزی برای سه چهار سال آینده را داشته باشد. . . کند، به نفع فوتبال. یک دوره کوتاه نمی تواند اثر یک دوره طولانی داشته باشد.

غفاری با اشاره به برگزاری جلسه دهم خرداد این فدراسیون برای رای گیری برای استعفا یا ماندگاری عزیزی خادم، تصریح کرد: بعد از دهم خرداد این مجموعه نسبت به الان که در حال بهره برداری است ثبات نسبی پیدا می کند. روی زمین یا در هوا هر زمان که ثبات وجود داشته باشد، اگر مردم خوش اخلاق و خوش اخلاق باشند، می توانند در یک دوره پایدار کار کنند، زیرا می توانند برنامه ریزی بلندمدت انجام دهند. وقتی نمی دانید که در دو یا سه ماه آینده شغل فعلی دارید یا خیر، نمی توانید روی آن حساب کنید و به اندازه کافی کارآمد باشید. اگر ثبات بازگردد و افراد باهوش، متفکر و پاک پیش قدم شوند و کارها را به جلو ببرند، قطعاً پاداش آن را خواهند دید.

عضو سابق کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره پاداش هایی که به برخی از مسئولان از جمله رئیس فدراسیون که هیچ مجوز قانونی نداشتند، گفت: اگر حرفی بزنم می گویید دروغگو است، در زمان ما حقوق و دستمزد داشتیم و همه. فرم را امضا کرد و حقوق دیگران را دید من هم دیدم بالا و پایین چقدر می گیرند مثلا آقای صفایی فراهانی مبلغی به عنوان حقوق نگرفتند بالاترین حقوق متعلق به دکتر حبیبی و دانشور و من بود. که 180 هزار تومان گرفت اما درآمد اصلی ما از خارج از این فدراسیون بود، ما با عشق و علاقه به فوتبال کمک می کنیم، راننده آقای صفایی یک بار مرا به خانه رساند، آمد و گفت این پولی که آقای غفاری می دهید می شود. شکلات پسرت را نپوشان آقای فراهانی هم تایید کردند ما با دستمزد کار نمی کنیم اگر عشق نباشد و یکی بیاید پول بیشتری بگیرد آن تصمیمات هم گرفته می شود و به جای 200 تومان می شود. es برات 400 تومن بنویس.

او درباره بازی های تدارکاتی تیم و وعده بازی با برزیل و آرژانتین که محقق نشد، گفت: ایتالیا و داشتن رزومه.» همچنین بدون سند و پیش قرارداد که نمی توان صحبت کرد. ایتالیا برای سه تیم بعدی برنامه دارد. از طرفی اگر برزیل بازی را بپذیرد باز هم بازی با برزیل مستلزم پول زیادی است و آیا ما بودجه آن را داریم؟ پول یکی از دلایل بازی های دوستانه کسب درآمد است، مخصوصا برای تیم های برتر سودآور است.

غفاری در پاسخ به اینکه برخلاف دوره قبل که با ترکیه، روسیه و الجزایر بازی می کردیم، به نظر می رسد در این دوره این اتفاق نمی افتد؟ او بازی با ترکیه را به دلیل ارتباط کیروش دانست. با وجود اینکه یکی از فدراسیون های موفقی بودیم، چندین بار برای بازی با ترکیه تلاش کردیم و حتی سفیر این کشور هم علاقه مند بود، اما به کشور دیگری منتقل شد و این اتفاق نیفتاد. کیروش از مهارت خود استفاده کرد و چند بازی دوستانه خوب ارائه شد، اما اکنون این مهارت وجود ندارد. ارتباط و اعتباری که او (کیروش) داشت الان نیست. یک زمانی اگر کشوری با کشور دیگری بازی می کند به خاطر آبروی آن کشور نیست، به خاطر سرمربی است. یک مربی می تواند یک تیم را بالا و پایین کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.