برگزاری سلسله جلسات برنامه ریزی آموزشی در دانشگاه هنر

[ad_1]

معاونت آموزشی دانشگاه هنر برای تدوین سند راهبردی آموزش توسط گروه های آموزشی، سلسله نشست های برنامه ریزی آموزشی را برای دانشگاه هنر برگزار می کند.

به گزارش ایسنا، معاونت آموزشی دانشگاه هنر به منظور برنامه ریزی ارتقاء و ایجاد تحولات آموزشی لازم با توجه به ویژگی های علمی و هنری هر یک از حوزه های تحصیلی دانشگاه، سلسله جلسات آموزشی تخصصی را با همکاری برگزار می کند. و اجماع هر گروه آموزشی دانشگاه را ساخته است.

دانشگاه هنر اعلام کرد که پس از گذشت نزدیک به 5 سال از برنامه های آموزشی طرح راهبردی مصوب دانشگاه، فرآیندی مبتنی بر به اشتراک گذاری دانش، بینش و تجارب ارزشمند آموزشی از همکاران در دانشکده ها و گروه های آموزشی برای انجام امور ضروری، خلاقانه، موثر و مفید ضروری است. که آینده آموزشی دانشگاه هنر با توجه به ماموریت ها، ظرفیت ها و ظرفیت های مرتبط برنامه ریزی و مدیریت می شود.

در این راستا و در اولین گام، دانشگاه هنر با همفکری تمامی دانشکده ها و گروه ها و همچنین مطالعات انجام شده توسط شورای برنامه ریزی آموزشی دانشگاه، تعداد قابل توجهی از حوزه های تحصیلی را در مقاطع مختلف مورد بررسی قرار داد. برنامه راهبردی دانشگاه مراحل مربوطه به تصویب هیأت امنای دانشگاه رسیده است.

در مرحله دوم این فرآیند، مطالعات و بازنگری های لازم در مقیاس رشته های فعلی و آتی دانشگاه در رابطه با روش های آموزشی از فرم پذیرش تا لحظه تحصیل و فارغ التحصیلی دانشجویان و حتی برنامه ریزی شد. پس از آن و اقدام کرد.

در این راستا دانشگاه هنر در نظر دارد جلساتی با حضور تمامی اعضای هیئت علمی دانشگاه در گروه های جداگانه برگزار کند. این دیدارها برنامه ریزی شده و از عصر دوشنبه آغاز می شود. اولین جلسه از جلسات این فرآیند در روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه با حضور اساتید گروه های صنایع دستی و پارچه و لباس و با تبادل نظر و همفکری لازم برگزار شد. این جلسات در هفته های آینده با سایر گروه های دانشگاهی ادامه خواهد داشت.

موضوعات جلسات فوق شامل «جمع‌آوری نظرات اساتید درباره مسائل آموزشی با کیفیت و جمع‌آوری پیشنهادات برای بهبود فرآیندهای آموزشی مرتبط با نحوه پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد»، «تفکر در برنامه‌ریزی و نگارش طرح جامع آموزشی» دانشگاه می‌باشد. برای مدت ده سال و همچنین آسیب شناسی ها و بازنگری های آموزشی مربوطه و «تدبر در شبهات و ابهامات دانشکده در رابطه با مسائل آموزشی» خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.