لزوم تسریع در پروژه امواج آبی گنبدکاووس/ خبری از فرصتی دیگر نیست


ایسنا/ گلستان رئیس کل دادگستری استان گلستان در بازدید از طرح امواج آبی گفت: فرصت اعطا شده به مجری این طرح تمدید نمی شود.

حیدر آسیابی در گفت و گو با خبرنگاران و رسانه ها با تاکید بر اینکه طرح موج های آبی یکی از جنجالی ترین پرونده های استان است، افزود: در صورت عدم تکمیل پروژه امواج آبی در بازه زمانی تعیین شده، دادگاه ویژه تشکیل می شود و طرح به سرمایه گذار جدید واگذار می شود.

وی در بازدید از مراحل تکمیلی این پروژه با تذکر جدی مجری طرح برای تسریع در اتمام پروژه گفت: دی ماه سال گذشته با توافق سهامداران پروژه به سرمایه گذار یک سال فرصت داده شد تا پروژه را تکمیل کند. . پیشرفت این پروژه را رصد خواهد کرد.

رئیس قاضی استان گلستان با تاکید بر اینکه مهلت تکمیل این طرح به هیچ وجه تمدید نمی شود، گفت: در صورت عدم تکمیل طرح در بازه زمانی یکساله، دادگاه ویژه با اختیارات تشکیل می دهیم. توسط رئیس شعبه به استان تفویض می شود، متهم مورد قضاوت قرار می گیرد و طرح به سرمایه گذار دیگری واگذار می شود.

آسیابی افزود: در حال حاضر متهم پس از دریافت وثیقه متناسب با خواسته شاکیان در تکمیل پروژه مختار است و محل اجرای طرح در اختیار قوه قضاییه است و مجری طرح حق فروش را ندارد. آن را تا زمانی که کامل شود.

به گزارش ایسنا؛ پرونده امواج آبی گنبدکاووس نزدیک به 300 شاکی دارد که در این پرونده شاکیان به امید تحویل فروشگاه در این پروژه تفریحی و گردشگری اقدام به خرید سهام کردند اما با گذشت نزدیک به 9 سال هنوز این پروژه در نیمه راه مانده است.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.