مقدم عزیز: اصلاح طلبان برای موفقیت اصولگرایان در دولت و مجلس دعا می کنند

[ad_1]

قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی با بیان اینکه اصلاحات منتظر شکست رقیب نیست، گفت: اصلاحات می خواهد و دعا می کند که اصولگرایان مشکلات مردم را حل کنند.

اسماعیل گرامی مقدم در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که چرا اصلاحات رابطه آنها را با مردم بازسازی نمی کند، اظهار کرد: سوال نباید سوء تعبیر شود. مردم با اصلاح طلبانی که الان باید ارتباط برقرار کنند عصبانی نیستند. بین اصلاح طلبان و مردم پیوند تنگاتنگی وجود دارد و مطالبات مردم را چه زمانی که در قدرت بودند و چه الان که نیستند بیان می کنند و به زبان مردم صحبت می کنند. مردم اگر از دست اصلاح طلبان قهر می کردند به مخالفان رای می دادند اما در انتخابات گذشته تمایلی به رای نداشتند. اکثریت مردم هر زمان که اصلاح طلبان در انتخابات شرکت کردند به آنها رای دادند.

این فعال سیاسی با بیان اینکه اکنون اولویت اصلاح طلبان گفتگو با دولت است، گفت: اصلاح طلبان باید مانع حضور خود در انتخابات را برطرف کنند. اصلاح طلبان همیشه پیگیر مطالبات مردم هستند اما وقتی در انتخابات نمی توانند لیست ارائه کنند با صحبت با مردم مشکل حل نمی شود بلکه باید با دولت صحبت کرد.

وی افزود: اصلاح طلبان همواره مطالبات مردم در حوزه اقتصاد و معیشتی، سیاست داخلی و خارجی را مطرح و به دولت منتقل می کنند، احزاب اصلاح طلب نیز در این زمینه فعال هستند و به دلیل اینکه در قدرت نیستند نمی توانند کار دیگری انجام دهند. حالا صاحبان قدرت می توانند با مردم صحبت کنند. اصلاح طلبان وقتی در قدرت نیستند نمی توانند مانند یک رئیس جمهور عمل کنند. جامعه از اصلاح طلبان انتظار دارد که خواسته های آن را درک کرده و بیان کنند، همانطور که جنبش اصلاحات نیز چنین می کند.

گرامی مقدم همچنین در پاسخ به این سوال که آیا اصلاحات منتظر شکست رقیب است، گفت: من قبول ندارم که اصلاحات منتظر شکست رقیب باشد. اصلاح طلبان همواره حامی منافع ملی و دلسوزانه کشور هستند. هر جریان سیاسی که سر کار بیاید قطعا آرزوی موفقیت داریم. موفقیت هر جریان سیاسی در قدرت برای حل مشکلات مردم خواسته اصلاح طلبان است چرا که وقتی این مشکلات حل شود منافع ملی تامین می شود. اینکه اصلاحات تا زمانی که رقیب شکست نخورد درست نیست، البته اگر این جریان سیاسی موفق نباشد مردم به اصلاحات روی می آورند، اما اساساً اینطور نیست که ما منتظر شکست رقیب باشیم.

وی در پایان گفت: دود شکست جریان مسلط به چشم همه مردم و جریان های سیاسی می رود. او اصلاحات می خواهد و دعا می کند که این روند مشکلات مردم را حل کند، اما اگر موفق نشود، مردم و کسانی که به رئیس جمهور و این مجلس رای داده اند ناامید می شوند و اعتمادشان به کل دولت از بین می رود و بازگرداندن آن اعتماد آسان نیست اگر اصولگرایان از فرصتی که رد صلاحیت های رقیب به آنها داده استفاده نکنند و مشکلات مردم را حل نکنند، مردم از آنها روی برگردانده و به رقیب روی می آورند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.