چهارمحال و بختیاری به سمت سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی پیام احمدی را به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، در بخشی از متن حکم محمدمهدی اسماعیلی، در پیام احمدی آمده است:

نظر به شایستگی، تجارب ارزنده و روحیه انقلابی و دینی جناب عالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری» منصوب می شوید.

گفتنی است پیام احمدی متولد 1367 و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است. از سوابق اجرایی وی می توان به کارشناس مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در چهارمحال و بختیاری، معاون مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، رئیس جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری، معاون اجرایی رئیس جمهور اشاره کرد. انجمن اسلامی دانش آموزان بروجن و فرهنگ سازی در بسیج دانش آموزی و بسیج محله، عضویت در هیئت مدیره سازمان مردم نهاد آدینه و همکاری با سایر سازمان های مردم نهاد از جمله گروه تفحص شهدای سیره و شبکه جوانان رضوی و ریحانه النبی موکب و همکاری با ماهنامه پیام و بنیاد فرهنگی مهدی موعود ع) اشاره کرد.

لازم به ذکر است پیش از این ابراهیم شریفی مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.