موسویلارگانی: وضعیت وزارت کار اورژانسی است

[ad_1]

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وضعیت وزارت کار آنقدر فوری است که اگر فردا جلوی این روند گرفته نشود، به تنهایی برای براندازی دولت کافی است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی در جلسه یکشنبه مجلس شورای اسلامی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرسید که چرا اکثر انتصاب‌های معاونان و مدیران وزارتخانه‌ها و رؤسای سازمان‌ها خارج از وزارتخانه است؟ گفت: به خدا گواهی می دهیم که هدفی جز اصلاح امور و سامان دادن به امور نابسامان وزارتخانه ای که با درصد زیادی از جامعه سر و کار دارد، ندارم. اگر وضعیت اسفناک این وزارتخانه نبود موضوع را در مجلس به تصویب می رساندم.

وی گفت: هفته هاست که تیم وزارتخانه در مجلس راهپیمایی کرده است. و رئیس ملت، نظام و همچنین تقویت دولت رئیسی و نجات وزارت کار از انحرافات. من هم در رای اعتماد گفتم که انتخاب آقای. عبدالمالکی به عنوان یک شخصیت جوان و مؤمن اول از همه ظلم به این جوان و سپس به کشور و ملت است.

این نماینده مجلس گفت: در طول 9 ماه گذشته هیچ ملاقات و تماسی با وزیر نداشته ام تا شائبه ای به وجود نیاید. امروز به زبان روزه از آقا می پرسم. عبدالمالکی که جوان مومنی هم هست به تهمت ها و شبهاتی که دوستانش به من و سایر نمایندگان زده اند پاسخ دهد و بگوید در طول 9 ماه گذشته درخواستی شخصی منطقه ای داشته ام. ، استانی یا حتی ملی آن یا کلیه سازمان های زیرمجموعه وزارت کار یا غیر. از شما می خواهم که واضح پاسخ دهید تا مردم سر بینی را تشخیص دهند.

لارگانی گفت: وضعیت وزارت کار آنقدر فوری است که اگر فردا جلوی این روند گرفته نشود، به تنهایی برای سرنگونی دولت کافی است. در این وزارتخانه و نشان از رواج یأس، ناامیدی و بی انگیزگی در بین کارکنان و ناتوانی و بی تدبیری وزیر و مدیران مسئول دارد.

ادامه داد…

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.