فروش خودرو عید فطر برای سومین سال متوالی

[ad_1]

این سومین بار در سه سال گذشته است که ایران خودرو محصولات خود را در آستانه عید سعید فطر به فروش می رساند. ثبت نام سی و هشتمین دوره فروش فوق العاده محصولات این شرکت از امروز (یکشنبه) برای پنج محصول آغاز می شود، این بار مهلت پنج روزه برای علاقه مندان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سی و هفتمین مرحله از طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در هفته گذشته، چهار محصول پژو پارس سال با موتور XU7P، پژو پارس سال با موتور TU5، راناپلاس و راناپلاس با موتور پانوراما TU5P و گیربکس شش سرعته دستی. و قرعه کشی آن دیروز انجام شد

هم اکنون گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد در این هفته و در آستانه عید سعید فطر سی و هشتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات خود را در قالب فروش عادی و فروش ویژه به منظور حمایت از خانواده و جوانان جامعه از امروز برگزار کند. (یکشنبه) برای پنج روز (تا پایان روز پنجشنبه). در این طرح پنج محصول پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7P، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P، پژو پارس TU5، پژو 207 اتوماتیک شش سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU5P و پژو 207 با سقف شیشه ای کتابچه راهنمای کاربر ارائه خواهد شد.

داوطلبان در این پنج روز فرصت دارند با مراجعه به سایت فروش آنلاین محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir برای ثبت درخواست خود ثبت نام کنید.

لازم به ذکر است بخشنامه ایران خودرو برای این طرح سی و هفتمین طرح فروش فوق العاده نام دارد و این در حالی است که گروه خودرو پیش نویس فروش فوق العاده محصولات خانواده هایما را بدون قرعه کشی تهیه کرده است که در تاریخ 24 اسفند 95 اجرا شده است. سقوط کرد و این دومین بار متوالی است که به این موضوع توجه نمی کند.

همانطور که گفته شد، به موازات این طرح، هفتمین طرح حمایتی قانون حمایت از خانواده و جوانان (پنجمین فروش فوق العاده) برای اختصاص خودرو به مادران در حال اجراست. در صورتی که تعداد داوطلبان واجد شرایط در این طرح بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، خودرو به صورت قرعه کشی تخصیص می یابد، در غیر این صورت کلیه مادران واجد شرایطی که شرایط آنها مورد تایید مراجع ذیصلاح ارگان باشد، امکان واریز وجه را خواهند داشت.

مراسم قرعه کشی شنبه هفته آینده (19 اردیبهشت) با حضور مراجع نظارتی از طریق سایت رسمی ایران خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت زنده پخش خواهد شد.

برای برگزیدگان پروژه های قبلی ایران خودرو که موفق به واریز وجه نشده اند، امکان ثبت نام مجدد در این مرحله از فروش وجود دارد.

محدودیت های فروش فوق العاده همچنان در این طرح اعمال می شود و بر این اساس شرایطی مانند واگذاری خودرو به هر کشوری حداقل 48 ماه پس از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا بدون حضور متقاضی پلیس فعال می باشد. ثبت نام، ارائه گواهی معتبر، اختصاص شماره حساب و شماره تماس اعلام شده به متقاضی و ….

فروش خودرو عید فطر برای سومین سال متوالی

فروش خودرو عید فطر برای سومین سال متوالی

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.