فراخوان همکاری در برنامه «بورسیه برای دانشمندان جوان» منتشر شد.

[ad_1]

بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) فراخوان همکاری «حمایت از بورسیه های دانشمندان جوان» را منتشر کرد.

به گزارش ایسنابنیاد علم و فناوری مصطفی (ص) فراخوان همکاری را خطاب به موسسات علمی و تحقیقاتی معتبر و مراکز تحقیقاتی شرکت های معتبر کشورهای اسلامی منتشر کرد. در چارچوب این فراخوان، مؤسسات این فرصت را خواهند داشت تا از افرادی که در برنامه بورسیه دانشمندان جوان شرکت کرده‌اند استقبال کنند.

مراکز میزبان می توانند با ارائه کمک هزینه های تحقیقاتی، تسهیلات تحقیقاتی، آزمایشگاه های تخصصی، کتابخانه ها و مواردی از این دست، از دانشجویان جوان و مستعد، فناوران و اساتید دانشگاه های زیر 45 سال و متقاضیان بورسیه تحصیلی کوتاه مدت حمایت کنند.

بر اساس این فراخوان، مراکز پذیرش باید پرسشنامه ای با موضوع اولویت های پژوهشی، ظرفیت ها و علایق مراکز پذیرش و میزان همکاری با بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) را تکمیل کنند.

به گزارش دفتر ارتباطات و ترویج مصطفی(ص)، این برنامه با همکاری کمیته دائمی همکاری های علمی و فناوری سازمان همکاری های اسلامی (COMSTECH) اجرا می شود. در طول این مشارکت، Comcast بخشی از هزینه های بورس تحصیلی برای دانشمندان جوان را پشتیبانی می کند.

برنامه بورسیه برنامه ای برای حمایت از دانشجویان جوان، فناوران و اساتید دانشگاه است که برای بورسیه های کوتاه مدت درخواست می کنند. تعمیق و نهادینه کردن ارتباطات، همکاری های علمی و تبادل دانش بین المللی بین محققان جهان اسلام و مراکز معتبر علم و فناوری و مراکز تحقیقاتی شرکت های معتبر، توسعه دستاوردهای علمی، ارتقای کیفیت مطالعات محققان و گسترش دانش مرزی و کمک به حل مسائل مهم. چالش های علمی و فناوری اسلام یکی از مهمترین اهداف این برنامه از طریق دستاوردهای همکاری های بین المللی است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.