جهاد اسلامی فلسطین: شکست دشمن نزدیک است

[ad_1]

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: عملیات قهرمانانه شب گذشته در شهر آریل شکست ساختارهای امنیتی رژیم صهیونیستی و نزدیک بودن شکست دشمن را ثابت کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از العهد، طارق عزالدین، سخنگوی جنبش جهاد اسلامی، عملیات قهرمانانه نیروهای مقاومت فلسطین در “آریل” را که طی آن یک نظامی صهیونیست به شهادت رسید و یک نظامی دیگر مجروح شد، تبریک گفت.

وی افزود: این عملیات قهرمانانه تاکید بر تداوم عملیات نوع دوستانه مقاومت در برابر اشغالگران است و مقاومت جنایات رژیم اشغالگر علیه ملت و مقدسات فلسطین را فراموش نخواهد کرد.

طارق عزالدین همچنین مدعی شد که عملیات قهرمانانه شب گذشته در شهر آریل، شکست ساختارهای امنیتی رژیم صهیونیستی و نزدیک بودن شکست دشمن را به اثبات رساند.

وی با درود به نیروهای مقاومت فلسطین گفت: مردم فلسطین تا احقاق کامل حقوق خود و بیرون راندن اشغالگران از سرزمین ها و مقدسات خود به مبارزه و مقاومت خود ادامه خواهند داد.

پیشتر ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود که یک سرباز رژیم در شهر آریل کرانه باختری به ضرب گلوله دو فرد مسلح ناشناس کشته شده است.

منابع گفتند عملیات شب گذشته در شهر آریل توسط دو جوان مبارز فلسطینی انجام شد، یک نیروی امنیتی در این شهر کشته شد و ماموران به سلامت از صحنه متواری شدند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.