وضعیت تیم فوتبال شهرستان بم خطرناک است

[ad_1]

ایسنا/ کرمان مهدی جهانشاهی گفت: با توجه به اینکه چند هفته اخیر لیگ در حال انجام است، شرایط تیم شهرداری بم در جدول رقابتی مناسب نیست و این تیم در خطر است.

رئیس شورای فوتبال استان کرمان گفت: تیم فوتبال شهرداری بم یکی از تیم های مستقر در استان است و در لیگ های کشوری حضور داشته و سال ها در منطقه شرق استان در لیگ دسته دوم کشور برند بوده است. قدیمی

وی افزود: با توجه به اینکه در هفته های پایانی لیگ در حال انجام است، شرایط تیم در جدول رقابتی مناسب نیست و خطر صعود این تیم را تهدید می کند که مجبور به رقابت به نفع خود در هفته های باقی مانده برای ماندن در لیگ.”
جهانشاهی شرایط بیرونی هر بازیکن را برای تقویت شرایط روحی و روانی تیم ضروری دانست و افزود: شرایط بیرونی و تقویت روحی تیم بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد و همچنین مسائل فنی حمایت خارجی و تقویت روحی تیم باید مورد توجه قرار گیرد. در نظر گرفته شود.
وی تاکید کرد: در جلسه ای که با فرماندار و رئیس شورای شهر، مدیر کل تیم شهردار و رئیس دبیرخانه ورزش و جوانان استانداری داشتیم، حمایت همه جانبه در دستور کار قرار گرفت تا تیم در لیگ باقی می ماند.
رئیس شورای فوتبال استان کرمان گفت: این تیم در حال حاضر در انتهای جدول قرار دارد و شرایط چندان خوبی ندارد و متاسفانه 5 امتیاز متفاوت برای رسیدن به امتیاز مطلوب و ماندن در لیگ است.
وی تغییر مدیریت را ریشه اختلافات در تیم دانست و افزود: مشخص است که همه ما در قبال حوادث شهری و هر اتفاقی که در جامعه می افتد مسئولیت اجتماعی داریم و باید مسئولیت پذیر باشیم و در جایگاه واقعی و قانونی باشیم. دارد، او به دلیل این اختلافات توجهی نکرد.» اعضای تیم و چون شهرداری ها در هر دور شوراها اتفاق می افتد و تغییرات مدیریتی رخ می دهد، تیمی که قبلا توسط افراد دیگر بسته شده بود در دوره بعدی توسط شخص دیگری مدیریت می شود و این باعث تضعیف تیم می شود.
وی ادامه داد: در بررسی هایی که انجام شد، تیم شهرداری تیم جوان و خوبی است و این پتانسیل وجود دارد که بتواند در لیگ فنی و بازی ساز باقی بماند، بنابراین این تیم نیاز به توجه و محیطی آرام دارد تا بتواند می تواند بدون هیچ نگرانی بازی کند.”
وی به طرح نظام مدیریت جامع اشاره کرد و افزود: طرح نظام مدیریت جامع که در پایان سال 1399 شهرداری ها را از شمول نهادهایی که نمی توانند نیمی از آنها را به دلیل دولتی بودن غیردولتی بودن در اختیار داشته باشند، حذف کرد. یک تیم

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.