واکنش پیشکسوتان خوزستانی به بلند شدن سرمربی ایذه از روی نرده های ورزشگاه!

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان مدیرعامل سابق باشگاه استقلال خوزستان در پی انتشار تصویر مدیر فنی تیم فولاد اکسین ایذه در حال بالا رفتن از نرده های ورزشگاه شهدای ماهشهر در حاشیه مراسم فینال لیگ برتر فوتبال خوزستان به دلیل ممانعت از امنیت ورزشگاه. نیروها گفتند: نادیده گرفتن چهره یک فوتبالیست خوزستانی قابل توجیه نیست.

صفرعلی جمال پور در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: مدیران فوتبال خوزستان باید بدانند که تنها راه ارتقای شرایط اخلاقی فوتبال، احترام به پیشکسوتان است.

وی افزود: متاسفانه ورزش از نظر اخلاقی شرایط بسیار سختی را پشت سر می گذارد و همه باید با کمک یکدیگر این مشکل را در ورزش حل کنند.

این پیشکسوت تاکید کرد: چرا جایگاه ورزش های فاسد خوزستان باید به گونه ای باشد که برای ورود به میدان باید از حصار بالا رفت و این اوج بی توجهی را برای پیشکسوت فوتبال به ارمغان می آورد. این صحنه های زشت برای نسل آینده بد اخلاقی است و نادیده گرفتن و نادیده گرفتن یک چهره پرتلاش فوتبال خوزستان قابل توجیه نیست.

وی گفت: با سنگین وزنی که احمدپور (مدیر فنی تیم فولاد اکسین ایذه) دارد خدای ناکرده اگر برای این مربی و فوتبالیست پیشکسوت خوزستان اتفاقی بیفتد پاسخگوی کیست؟ این احترام به مربی و پیشکسوت ورزش خوزستان است و حالا خودتان قضاوت کنید.

جمال پور درباره اینکه برخی معتقدند بازیکنان امروزی برای پیشکسوتان فوتبال احترام کمتری قائل هستند، گفت: بازیکنان ما به دلیل شرایطی که دارند فکر می کنند با مردم عادی تفاوت دارند و همین موضوع اخیر باعث بروز مشکلاتی در فوتبال شده است.

وی افزود: نبود فرهنگ بازیکن در سنین پایین باعث بروز این مشکلات در تعدادی از رشته های ورزشی شده است. مربیان پایه به جای پرداختن به مسائل فنی، باید زمان زیادی را به مسائل اخلاقی بازیکنان اختصاص دهند، زیرا شخصیت آنها در نوجوانی شکل می گیرد.

این پیشکسوت با اشاره به نگرش بازیکنان لیگ برتری نسبت به ورزش گفت: این گونه برخوردهای بازیکنان نسبت به یکدیگر می تواند بر روحیه نوجوانان و هواداران جوان تاثیر منفی بگذارد زیرا آنها به شدت تحت تاثیر الگوهای خود در ورزش هستند.

وی افزود: دیدن این درگیری های بازیکنانی که حس خوبی نسبت به این ورزش دارند جای تاسف دارد زیرا این بازیکنان باعث ناامیدی هواداران فوتبال می شوند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.