حذف واسطه های غیرضروری، اصلاح زنجیره تامین در میادین میوه و تره بار

[ad_1]

مدیرعامل سازمان مدیریت میدان شهرداری تهران در دیدار با اعضای هیئت مدیره شرکت کشاورزی رضوی وابسته به آستان قدس رضوی با اشاره به سهم 30 تا 40 درصدی این سازمان در میوه و تره بار پایتخت گفت: ، ضمن افزایش کیفیت، قیمت میوه و تره بار را به مصرف کنندگان نهایی در میادین و بازارهای شهرداری تهران به میزان قابل توجهی کاهش خواهیم داد.

به گزارش ایسنا، ایوب فصاحت در نشستی که به منظور هماهنگی عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات کشت و صنعت آستان قدس به میادین میوه و تره بار شهرداری تهران برگزار شد. وی با اشاره به توانمندی ها و امکانات سازمان مدیریت میدان شهرداری تهران برای پرکردن شکاف تولید و مصرف میوه و تره بار افزود: 294 میدان و میدان میوه و تره بار با توزیع مناسب در تمامی مناطق 22 گانه و بسیاری از محله های پایتخت، بستر مناسبی است. برای حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نهایی.

بر اساس این گزارش، طبق توافقات اولیه سازمان مدیریت میدان شهرداری تهران و شرکت کشاورزی رضوی، مقرر شد تیم هایی از کارشناسان هر دو مجتمع برای بازدید اعزام شوند. علاوه بر این، تیم‌های کارشناسان و مدیران اجرایی باید در سریع‌ترین زمان ممکن کار را در جلسات مشترک آتی پیگیری کنند.

به گزارش سایت شهرستان، شرکت کشاورزی رضوی با وسعتی در حدود 45000 هکتار و انواع محصولات نباتی، کشاورزی و گلخانه ای از جمله میوه و سر درخت، علف های هرز پسته و صیفی جات یکی از بزرگترین شرکت های کشاورزی کشور است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.