استاندار و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.

[ad_1]

ایسنا/ مرکز آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و دکتر مخلصلامه استاندار مرکزی با صدور بیانیه ای مشترک از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد و آن را مظهر وحدت و مقاومت اسلامی دانست.

به گزارش ایسنا، در این بیانیه آمده است: روز جهانی قدس، نماد آزادی و ظلم ستیزی، روز نمایش اتحاد و همبستگی جهان اسلام در برابر نمادهای کفر و استکبار و روز نفرت عمومی از ملت‌های مسلمان است. و همه مردم جهان آزاد از ظلم مستکبران و تروریست ها.» جهان به ویژه رژیم منحوس تروریست و اشغالگر قدس و حامیان آن.

روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشان از عمق بصیرت و هوشمندی حضرت امام خمینی (ره) است که اعتقاد خود را به ضرورت اتحاد و همبستگی ملت‌های مسلمان در برابر ظالمان و صهیونیسم بیان کرد.

علیرغم کینه ها و توطئه های رژیم غاصب اسرائیل به عنوان شر مطلق و حمایت آمریکای جنایتکار در فتنه انگیزی و سلطه ظالمانه مسلمانان در نقاط مختلف جهان، در ابعاد مختلف سیاسی، امنیتی، اجتماعی و اقتصادی. ملت و جوانان ستمگرش هوشیارتر از همیشه در مقابل نقشه های خائنانه سازش و عقب نشینی ساکت نمی نشینند و نقشه های شوم آنها همیشه نقش بر آب می شود.

در حالی که مدافعان دروغین حقوق بشر، مدافعان صلح جهانی و جهانی عاری از خشونت چشم خود را بر نسل کشی، غارت، قتل، تجاوز و اشغال جنایات صهیونیست ها به ظاهر واقعی بسته اند، باید بدانند که بیت المقدس به عنوان نماد امت واحده قلب مسلمانان جهان را تسخیر کرده است و ملت مسلمان تا آزادی این سرزمین مقدس و نابودی اسرائیل جنایتکار تسلیم نمی شوند.

اینجانب به روح پیروزمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای جبهه مقاومت بویژه سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی درود می‌گویم و با رهبر فرزانه و مدبر انقلاب اسلامی در محکومیت رژیم صهیونیستی تجدید میثاق می‌کنم. جنایات علیه مردم شهیدپرور استان مرکزی. از شما دعوت می کنیم که بار دیگر خشم و انزجار خود را از رژیم کودک کش و غاصب اسرائیل به دلیل شرکت پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس و در ازای حمایت همه جانبه خود از قدس شریف و مردم عزیز فلسطین اعلام کنید. .

گفتنی است راهپیمایی روز قدس در اراک از ساعت 11 صبح امروز در میدان شهدا آغاز می شود و معترضان با عبور از پل خیبر و خیابان محسنی و شیخ فضل الله نوری در مصلای بیت المقدس، نماز جمعه را اقامه می کنند.

سخنران مراسم امروز در اراک سردار سرلشکر سید «یحیی رحیم صفوی» (شورای عالی فرماندهی معظم کل قوا) است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.