لزوم ایجاد تعامل و هم افزایی با گروه های جهادی زنجانایسنا/ زنجان جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری داشت که یکی از آنها تأسیس نهادهای مختلف در اوایل انقلاب اسلامی بود.

سردار ابوالفضل طهماسبی شب گذشته (6 اردیبهشت) در مراسم افطاری با حضور خیرین بهزیستی استان زنجان اظهار داشت: کمک به ساخت منازل مسکونی مشتریان را به همراه داشته است.

وی افزود: انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری داشت که یکی از شاهکارهای آن تأسیس نهادهای مختلف در اوایل انقلاب اسلامی بود. همچنین انقلاب اسلامی نه تنها از شعارهای خود عدول نکرد، بلکه امروز در عمل شاهد شعارهای انقلاب در برنامه های مختلف هستیم.

این مقام مسئول گفت: شاهکار انقلاب اسلامی تأسیس نهادهای مختلف است و سپاه پاسداران یکی از این نهادهاست که امروز مورد هجمه دشمن قرار گرفته است. همچنین امروز دشمن انقلاب ما را برای رسیدن به آن تحریک می کند، اما قبل از انقلاب هیچ نهادی که بتواند به جامعه آن رسیدگی کند، نداشتیم و امروز یکی از اولویت های جهاد تبیین این مسائل است.

طهماسبی با اشاره به دغدغه های مختلف از جمله اعتیاد، کمک به خانواده های کم درآمد از نظر مسائل و آسیب های اجتماعی، ادامه داد: امروز یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری آسیب های اجتماعی است و ما به عنوان مسئولان دغدغه آسیب های اجتماعی را داریم. ” داشتن.

این مسئول گفت: به برکت نظام جمهوری اسلامی اقدامات خوبی انجام شد و شاهد کارهای مختلفی در حوزه اجتماعی هستیم و اقدامات خوبی از سوی نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و مددکاری اجتماعی برای توانبخشی در حال انجام است. او گفت: «ما قبل از انقلاب چیزی نداشتیم. در حال حاضر می توان خدمات زیادی را در جامعه مشاهده کرد اما کمتر از خدمات معنوی انقلاب صحبت می شود و باید دستاوردهای معنوی انقلاب مانند گروه های جهادی و جوانان را بیان کنیم.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان همچنین تصریح کرد: وقتی دشمن می گوید جنگ تمام شده، دفاع از انقلاب، نظام و قرآن نیست، اما در مسائلی مانند مبارزه با داعش، دشمنان دیدند که جوانان بسیج شدند و از حرم دفاع کردند. در گذشته خود را بیشتر جا انداخته اند و اینها دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: در حوزه آسیب های اجتماعی باید در کنار هم باشیم و دستگاه های دولتی استان در این زمینه با افرادی که می توانند کمک کنند هستند و خواهند بود.

در ادامه این مراسم سرپرست اداره کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به انتساب های سازمان بهزیستی گفت: بهزیستی یکی از ارگان هایی است که با توجه به تعدد مردم نیازمند کمک های مردمی است. اسناد و تنوع خدماتی که دارد.

سلمان حسینی با بیان اینکه یکی از سیاست های اصلی سلامت، توسعه تعامل و هم افزایی با گروه های جهادی است تا بتوانیم با ایجاد این تعامل در جهت توانمندسازی مددجویان تلاش کنیم، خاطرنشان کرد: یکی از اهداف سلامتی ایجاد تعامل و هم افزایی با گروه های جهادی است. و نتیجه تسریع خدمات رسانی به جامعه هدف رفاه است.

انتهای پیامSource link

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در Uncategorized

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.