طوفان در تهران

[ad_1]

بر اساس داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، هوای استان تهران نیمه ابری تا نیمه ابری، ساعاتی ابری همراه با وزش باد شدید، گاهی همراه با باران و رعد و برق و احتمال تگرگ است.

به گزارش ایسنابر اساس داده ها و نقشه های پیش بینی هواشناسی، هوای استان تهران طی پنج روز آینده با نفوذ متناوب فلپ های سامانه بارشی، نیمه ابری تا نیمه ابری، در برخی ساعات ابری همراه با وزش باد شدید، گاهی همراه با باران و رعد و برق و احتمال رگبار تگرگ. در مناطق مستعد به ویژه روزهای جمعه و شنبه (9 و 10 اردیبهشت) از بعدازظهر تا شب که در برخی مناطق به ویژه جنوب استان گاهی همراه با وزش باد و گرد و خاک بسیار شدید و کاهش دید پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 30 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شد.

آسمان تهران فردا (18 اردیبهشت) نیمه ابری تا ابری و بارش پراکنده و بعد از ظهر نیمه ابری و وزش باد و غبارآلود با حداقل دمای 19 و حداکثر دمای 27 درجه سانتیگراد و در روز جمعه (9 اردیبهشت) نیمه ابری تا ابری و در ساعاتی دیگر. پیش بینی رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید با احتمال تگرگ با حداقل دمای 18 و حداکثر 25 درجه سانتیگراد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.