سفرهای استانی رئیس جمهور حل مشکلات منطقه را تسریع می کند

[ad_1]

ایسنا/ قزوین وزیر نیرو آشنایی دولت با مسائل و دغدغه های استانی را یکی از مهم ترین دستاوردهای سفر استانی عنوان کرد و گفت: در سفرهای استانی نیز باید به این موضوع توجه شود. وی گفت: سفرهای استانی یکی از برنامه های خوب و موثر دولت است و می تواند به تسریع در حل مشکلات مناطق کمک کند.

علی اکبر محرابیان به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان بوئین زهرا حضور یافت و با ادای احترام به شهدای گمنام و خانواده شهید مهربانی، مشکلات آب، برق و گاز این شهرستان و همچنین مشکلات آب و برق و گاز این شهرستان را در دستور کار خود قرار داد. روند اجرای پروژه از سد بالاخانلو بازدید شد.

وزیر نیرو در گلزار شهدای بوئین زهرا با بیان اینکه آشنایی دولت با مسائل و دغدغه های استانی یکی از مهم ترین دستاوردهای سفرهای استانی است، تصریح کرد: در سفرهای استانی نیز آشنایی دولت با مسائل و دغدغه های استانی است. وی گفت: سفرهای استانی یکی از برنامه های خوب و موثر دولت است و می تواند به تسریع در حل مشکلات مناطق کمک کند.

وی در ادامه تاکید کرد: شهرستان بویین زهرا یکی از مستعدترین مناطق هم در زمینه منابع طبیعی و هم در تربیت نیروهای زبده به شمار می رود و شایسته و مستعد رشد و توسعه است.

محرابیان افزود: لازم است این شهرستان در حوزه راه، آب و زیرساخت های عمرانی مورد توجه قرار گیرد و امیدواریم مصوبات این سفر در پایان جلسه با رئیس جمهور باشد تا بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم. در این منطقه.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.