مشخصات کامل فن کندانسور سه فاز + قیمت

از دیگر رایج ترین مشکلات کولر های گازی می توان به نشتی آب از کولر گازی اشاره کرد. علاوه بر این، با بررسی به موقع قطعات کولر صنعتی و رفع مشکلات کوچک ایجاد شده در آن، میتوانید از بروز خرابیها و خسارتهای بیشتر در آینده جلوگیری کنید.

فن کندانسور یخچال کجاست

در برخی موارد پس از مدت طولانی کار کردن و یا ضربه خوردن موتور ممکن است یخچال صدای زیادی بدهد باید هر چند وقت یک بار فن موتور بررسی شود تا در صورت بروز مشکل تعمیر و یا تعویض شود.

پس تغییرات هر چند کوچک در شیوه درست استفاده از یخچال و فریزر در دراز مدت برای کاهش هزینهها قابل اهمیت و تاثیر گذار خواهد بود.

فن کندانسور خودرو

نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که یخچال نباید به دیوار چسبیده شود و باید چند سانتی متر فاصله داشته باشد و فن موتور در زمانی که حرارت موتور بالا است، شروع به کار می کند و حرارت آن را پایین می آورد.

فن کندانسور یخچال چیست

بهتر است با سطح زمین فاصله داشته باشد تا برف و باران وارد آن نشود. به همین دلیل ایده خوب این است که نحوه عملکرد کولرهای گازی را بررسی کنید و عملکرد و هدف هر قطعه را درک کنید.

چنانچه صدای غیرطبیعی از پشت دستگاه می شنوید و یا کنار درب یخچال بیش از حد داغ شده است می توانید کار نکردن فن کندانسور یخچال فریزر را مورد بررسی قرار دهید.

موتور فن کندانسور کولر پراید

کویل کندانسور معادل کویل تبخیر خارجی است. در واقع کندانسور سردخانه ، مبدل حرارتی است که با خنک کردن مبرد توسط آب یا هوا باعث تغییر فاز مبرد از حالت گاز به مایع می شود تا سیکل تبرید تراکمی ادامه یابد.

در چرخه تبرید جذبی به جای کمپرسور و اجزای دیگر تبرید از مکانیزم دیگری جهت ایجاد سرمایش استفاده می شود.

فن کندانسور یخچال صنعتی

کاربرد اصلی کولرهای صنعتی این است که برای تامین سرمایش مورد نیاز و تهویه مناسب هوای مکانهای تجاری و صنعتی استفاده میشوند.

قیمت فن کندانسور یخچال ویترینی

لذا چنانچه هنوز گارانتی دستگاه شما به پایان نرسیده است جهت استفاده از خدمات پس از فروش سامسونگ در اصفهان با شماره مندرج کارت گارانتی دستگاه خود تماس حاصل نمایید.

Article was g​enerated by GSA Content G ener ator DEMO !

وقتی که فن کندانسور یخچال فریزر شما از بین برود به زودی قلب یخچال فریزر شما از کار خواهد افتاد.

همیشه لوله های کندانسور و خود موتور را با یک دستممال یا سشوار یا فوتک باد تمیز کنید. برای انجام بهتر این کار، خواندن دفترچه راهنما را به شما پیشنهاد میکنیم.

فن کندانسور ساید سامسونگ

شرکت سرکان تهویه در ادامهی این مقاله مهمترین قطعات کولر صنعتی را معرفی کرده و در مورد هر یک توضیحاتی داده است تا بتواند در این زمینه اطلاعات مناسبی را به دست آورده و با توجه به محیط مورد نظرتان دستگاه مناسبی را انتخاب کنید.

موتور فن کندانسور پراید

همان طور که میدانید، آشنایی با قطعات کولر صنعتی نقش مهمی در انتخاب یک کولر با کیفیت و بادوام دارد.

همچنین محلی که برای نصب پنل بیرونی انتخاب می کنید، نباید شلوغ و پررفت و آمد باشد. دراثر این عملکردی که دارد مقداری گرما تولید می شود به همین دلیل سازندگان دورن پنل خارجی و در کنار کندانسور یک فن دمنده ی قدرتمند تعبیه کرده اند که هوای گرم تولید شده را به محیط خارجی هدایت می کند.

عملکرد این کندانسور یخچال صنعتی بر اساس قوانین ترمودینامیکی می باشد و به این صورت می باشد که مبرد داغ وارد لوله های کندانسور می شود و سپس حرارت به فین ها منتقل می شود و به این مجموعه که کویل نامیده می شود با هوا اطراف خود تبادل حرارت انجام می دهد هوای میان کویل کندانسور یخچال صنعتی با جذب گرما سبک شده و به سمت بالا حرکت می کند و سپس هوای خنک و تازه جایگزین آن می شود.

در ساختار کندانسور کلاف مارپیچی وجود دارد که دارای پره هایی می باشد که موجب افزایش سطح تماس بین ماده با دیواره ها می شود همین امر روند خنک سازی را تسریع می بخشد.معمولا در ساخت بدنه ی کندانسور از آلیاژ مس استفاده می شود زیرا تاثیر مطلوب و مقبولی در تبادل انرژی دارد.اما نحوه ی عملکرد این واحد از کولر گازی بدین صورت است که ابتدا کمپرسور ماده مبرد درون محفظه را متراکم کرده و پس از فشرده سازی با فشار بالا آن را به سمت کندانسور هدایت می کند.

قیمت فن کندانسور یخچال فریزر دوو

مضاف بر این، بدنه کندانسور کولر گازی اسپلیت، از آلیاژ مس ساخته می شود. کندانسور کولر گازی را باید در مکانی نصب کرد که گرم و یا در معرض گرد و غبار زیاد نباشد.

قیمت فن کندانسور پراید

یکی از نکاتی که هنگام خرید کولر صنعتی باید بدان توجه کنید، این است که کیفیت و جنس قطعاتی را که کولر از آنها ساخته شده است به دقت بررسی کنید.

بررسی و کنترل مرتب قطعات کولر صنعتی موجب خواهد شد که کولر بازده سرمایشی بیشتر و بهتری داشته باشد و عمر مفید آن افزایش پیدا کند.

فن کندانسور چیست

این نوع کندانسور در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شود و بیشتر در صنایع کاربرد دارد و می توان از آن در ساخت سردخانه و تونل انجماد استفاده نمود.

همچنین تکنولوژی روز به کار رفته در ساخت چیلرهای خانگی، سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. کندانسور همچنین با درهای آلومینیومی پوشانده شده تا گرما را با سرعت بیشتری انتقال دهد.

قیمت فن کندانسور سردخانه

هنگامی که کمپرسور گرما را دریافت میکند، مبرد به گاز تبدیل میشود. کویل تبخیر یکی از قطعات کولر صنعتی است که در کنار دمنده نصب میشود.

دمنده یکی از قطعات کولر صنعتی است که کاربردش اصلیاش مکش هوای گرم محیط به داخل کولر و دمیدن هوای خنک شده به سمت بیرون است.

در واقع، کولر صنعتی از طریق دمنده دسترسی به هوای گرم را پیدا میکند. همان طور که می دانید کندانسور وظیفه دارد که گاز مبرد را به مایع تبدیل می کند که این فرایند باعث خنک شدن فضای درونی یا محفظه ی یخچال همچنین مواد غذایی درون آن خواهند شد.

با بهره جستن از آب، گاز داغ خنک شده و به شکل مایع در می آید. زمانی که واحد کمپرسور یخچال برای خنک کردن تهویه مطبوع در زمان کار است، موتور فن نیز فعالیت کرده و به کمک رادیات هایی که جلوی فن وجود دارند هوا را عبور داده تا به این ترتیب گاز داخل کمپرسور و لوله های یخچال خنک شوند.

تعمیر فن کندانسور

دلیل آن نیز پایین نگه داشتن هزینه تولید این خودرو است. یعنی شما یک بار برای خرید یک محصول هزینه می کنید، اما می توانید در چهار فصل سال آن را به کار ببرید.

فن کندانسور ماشین

اما در برخی موارد، پیوند بین لوله آلومینیومی و لوله مسی به خوبی انجام نمیشود و به همین دلیل گاز در این منطقه خارج شده و به تدریج خالی میشود.

فروش موتور فن اواپراتور گری ، “الکتروموتور” یا “موتور الکتریکی” به وسیلهای گفته میشود که نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی تبدیل میکند.

خرابی فن کندانسور

فضایی آزاد را در اطراف کندانسور در نظر بگیرید تا از عملکرد مناسب دستگاه اطمینان داشته باشید. کندانسور ایستاده: تبادل حرارت با هوای آزاد بصورت کاملا طبیعی در این نوع از کندانسورها صورت می پذیرد.

وظیفه فن کندانسور

کارکرد اصلی کویل تبخیر این است که رطوبت و حرارت را از هوای وارد شده به کولر میگیرد. 8. فشار و آمپر هر دو پایین است.

در این شرایط کندانسینگ یونیت به صورت دو پارچه (کمپرسور و کندانسور آب خنک) طراحی و تولید میشود. وجود فن که یکی از مهمترین قطعات کولر صنعتی است، باعث میشود که هوای خنک شده توسط کولر با سرعت و قدرت بیشتری در سراسر محیط اطراف پخش شود.

کولر گازی دستگاهی است که با استفاده از کندانسور هوای گرم را از محیط جذب کرده و با استفاده از فرایند تبخیر مایع آن را تبدیل به هوای خنک و مطبوع می کند.در ساختار کولر گازی از قطعات متعددی استفاده شده است که مهم ترین آن ها اواپراتور،کمپرسور،کندانسور و شیر انبساط است.

قیمت فن کندانسور یخچال فریزر الکترواستیل

با توجه به اینکه کندانسور یخچال ویترینی به عنوان یک بخش خنک کننده در یخچال محسوب می شود وجود اشکال در آن باعث می شود سیکل سرمایشی یخچال دچار مشکل شده و به این ترتیب مواد غذایی داخل یخچال دچار فساد شوند.

قبل از اینکه مایع مبرد به شیر انبساط وارد شود این مبدل یک سرمای اولیه ای به آن می دهد و از این طریق راندمان اواپراتور را افزایش می دهد علاوه بر این مبدل گرمای اولیه بخار مبرد در خروجی اواپراتور را تامین می کند و همین امر از ورود مایع به کمپرسور ممانعت میکند.

تعمیر یک کمپرسور خراب می تواند بسیار گران باشد و شاید اگر کولر شما فرسوده است، ارزش آن را نداشته باشد که تعمیر شود و شاید وقت آن رسیده که کولر خود را تعویض کنید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم مقاله “تعمیر یا تعویض کولر گازی” را مطالعه نمایید. This c on᠎tent w᠎as g enerated  wi th GSA Conte nt Ge nerator DEMO​!

این دستگاه با طراحی بسیار زیبا دارای حداقل صدا برای یونیت داخلی است. نکته بسیار مهم این است که نباید در نزدیکی آنتن و گیرنده های دیجیتالی نصب شود.

قیمت فن کندانسور کولر گازی سامسونگ

همان طور که میدانید، فاکتور سرمایش در ساختمانهای صنعتی اهمیت بسیار زیادی دار؛ به این دلیل که اگر دمای محیط بیش از اندازه افزایش یابد، میتواند به ماشینها و ابزار آلات موجود در ساختمانهای صنعتی آسیب برساند.

در برخی موارد، مبردی که از میان کندانسور خارجی برخی از کولرها عبور میکند، داغ است و در نتیجه، ممکن است بسیار گرم شود.

در این کندانسور آب از قسمت بالایی بر روی یک سری لولههایی که ماده مبرد از درون آنها عبور میکند اسپری میشود.

فن کندانسور پراید

خنک نشدن گاز فشرده در کندانسور باعث بالا رفتن فشار گاز در قسمت پر فشار و قطع شدن کولر میشود زیرا در مدار پر فشار کولر یک سنسور فشار گاز وجود دارد که برای جلوگیری از خرابی کمپرسور یا ترکیدن لوله های کولر درهنگام کم یا زیاد بودن بیش از حد فشار گاز کمپرسور را قطع میکند.

کندانسور در اثر تبادل حرارت با محیط خارج، دمای گاز مبرد را کاهش داده و در اثر خنک شدن تبدیل به مایع می شود.

فن کندانسور ساید جنرال الکتریک

ضمناً در این وضعیت باید گاز یخچال نیز شارژ شود. نکته دیگر اینکه موتورهایی نیز وجود دارند که توسط نیروهای دیگر مانند اثر پیزوالکتریک و الکترواستاتیک کار می کنند.

فن کندانسور برای اینکه صدای کمتری تولید کند و قدرت هوادهی بالاتری داشته باشد، به صورت بایونیک تولید می شود.

خرید فن کندانسور

علاوه بر این، با انجام تهویۀ مناسب، آلودگیها از محیطهای تجاری و صنعتی دور و محیط مناسبی برای کار و ادامهی فعالیتهای صنعتی ایجاد میشود.

فن کندانسور یخچال اسنوا

سپس هوای گرم پس از خنک شدن توسط کولر، از طریق دمنده دوباره به محیط بیرون انتقال داده میشود. در چنی مواردی، استفاده از فن میتواند جلوی گرم شدن بیش از اندازهی کندانسور را بگیرد.

برد کنترل دما ولتاژ موتورهای کمپرسور و فن را تأمین می کند. استفاده از فن میتواند امکان خنک شدن ساختمان مورد نظر را فراهم کند.

فن کندانسور یخچال سامسونگ

اگر این مورد باشد، خطا را می توان پاک کرد. به این دلیل که فن با ایجاد جریان هوا، هوای خنک را در قسمتهای مختلف ساختمان پخش میکند و تقریباً هیچ قسمتی از ساختمان گرم باقی نخواهد ماند.

این قطعه عملکرد کلی سیستم سرمایش را تحت تاثیر قرار می دهد. این کار را مبردی که داخل کویل قرار دارد، انجام می دهد.

برخی از کولرها این ویژگی مهم را دارند که بتوان فقط از فن آنها استفاده کرد. به این نتیجه رسیدم که بابا فاصله بین کندانسور و رادیاتور زیاده حدود 1 سانت و فاصله بین دیاق فن و رادیاتور آب هم زیاده کمی کمتر از 1 سانت وقتی فن اصلی روشن میشه مقدار قابل توجهی از هوا از جاهای مذکور رد میشه !

فن کندانسور فریزر الکترواستیل

اواپراتور از طریق لوله های مسی با کندانسور در ارتباط است. اتصالات و کابل کشی برق: گاهی تنها عامل خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین کار، اتصالی در کابل کشی ساختمان است.

فن کندانسور چیلر

بدیهی است برای این که بتوانید به صورت مناسب از کولر صنعتی نگهداری کنید، باید با قطعات این دستگاه آشنایی کافی داشته باشید.

زیرا در این صورت میتوانید دستگاه مناسبی را برای محیط مورد نظر خود تهیه کنید. به کارگیری فن به تنهایی باعث کاهش دمای هوای محیط مورد نظر نخواهد شد، بلکه با ایجاد جریان هوا، احساس خنکی در افراد پدید میآید.

کندانسور یخچال ویترینی جریان الکتریکی را به حرکت مکانیکی مبدل می کند، تقریبا همه ی موتورهای الکتریکی عملکردی دارند که توسط میدان مغناطیسی پشتیبانی می شوند.

بعضی از افراد فکر می کنند خودشان می توانند تعمیرات را انجام دهند ولی خسارت زیادی را به یخچال وارد می کنند.

قیمت فن کندانسور یخچال الکترواستیل

یک کندانسور یخچال می تواند عمر کمپرسور را طولانی ترکند. انواع کندانسور بنابر نحوه عملکرد دارای دلتاتی متفاوت بین 3 الی 5 درجه هستند.

وظیفه فن کندانسور یخچال

در حالت طبیعی دمای درون یخچال باید بین ۱ تا ۵ درجه سانتی گراد و دمای درون قسمت فریزر، باید بین منفی ۱۷ تا منفی ۲۰ درجه سانتی گراد باشد.

فن کندانسور صنعتی

در یخچال دوو از موتورهای پیستونی و موتورهای اینورتر استفاده شده است و هنگام تعویض کمپرسور باید این کار با دقت زیادی انجام گردد.

قیمت فن کندانسور

باید توجه داشته باشید که فنهای دمنده در بسیاری از کولرهای صنعتی به کار برده میشوند. کولرهای صنعتی با توجه به نوع و مدل میتوانند قطعات مختلفی داشته باشند.

تقویت فن کندانسور پراید

برخی از قطعات کولر صنعتی عبارتند از دمنده، کویل تبخیر، کمپرسور، کویل کاندنسور، فن، فیلتر هوا، ترموستات و پد سرمایشی.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.