دوران تحزب سیاسی در انتصابات به پایان رسیده است

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: دوران سهمیه بندی سیاسی تمام شده است، باید در انتصابات به شایستگی، قدرت و تجربه توجه کرد، باید سهمیه بندی کنیم.

احمد راستینه ششم اردیبهشت ماه در مراسم تجلیل از صنعتگران و معدن کاران چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه باید انحصار در بخش های مختلف شکسته شود، گفت: رقابت های سیاسی در اخراج و نصب باید کنار گذاشته شود.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دوران سهمیه بندی سیاسی تمام شده است، باید در انتصابات به شایستگی، قدرت و تجربه توجه کرد، باید سهمیه بندی کنیم.

وی با بیان اینکه علیرغم تحریم ها و بیماری های عروق کرونر قلب گام های خوبی از سوی بخش خصوصی در کشور برداشته شده است، افزود: سیاستمدار نشدیم و نتیجه این کار در پیشرفت استان مشهود است و همه مدیون هستیم. توانایی باز کردن گره ها

راستینه همچنین با بیان اینکه مشکل آب در چهارمحال و بختیاری باید حل شود، تاکید کرد: تامین پایدار آب در بحث آشامیدنی، صنعت و کشور با وحدت رویه بین مسئولان و نمایندگان در دستور کار قرار دارد.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای توسعه استان باید واقعیت ها را بپذیریم، گفت: آینده توسعه استان باید شفاف باشد، باید آینده وجود داشته باشد. تحقیق در این زمینه

وی با تاکید بر اینکه 2000 واحد صنعتی در چهارمحال و بختیاری آماده سرمایه گذاری هستند، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از بانک های استان حاضر به حل مشکلات و همکاری با سرمایه گذاران نیستند، بانک ها موظف به اجرای قانون هستند، بانک ها نباید تجارت کنند. بهره مرکب ممنوع است.

راستینه افزود: مجلس شورای اسلامی در افزایش دستمزد کارگران دخالتی نکرد، این تصمیم از سوی انجمن صنفی کارفرمایان و کارفرمایان اتخاذ و ابلاغ شد، این موضوع باید به صورت تخصصی انجام می شد.

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به تصویب قانون تسهیل کسب و کار، تصریح کرد: این قانون ظرفیت خوبی برای رونق اقتصادی در کشور ایجاد می کند، امسال نرخ بیکاری در چهارمحال افزایش یافت. و بختیاری بالاتر از حد متوسط ​​است یک کشور کوچکتر می شود.

مجوز اجرای طرح پتروشیمی در شهرکرد اخذ شد

سجاد رستمی، رئیس سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه در حال حاضر 2000 پروژه صنعتی در استان در حال اجرا است، گفت: بالغ بر 98 هزار کارگر بیمه شده در استان وجود دارد که 47 درصد آنها را بیمه گذاران تشکیل می دهند. بخش صنعت 13 درصد در حوزه کشاورزی و 40 درصد در حوزه خدمات است که نشان از اهمیت صنعت در زمینه اشتغال دارد.

وی افزود: امسال چند پروژه صنعتی در چهارمحال و بختیاری به بهره برداری می رسد که طرح توسعه فولاد سفیددشت شهریورماه امسال افتتاح می شود و چندین طرح صنعتی نیز در استان آغاز می شود.

رستمی با بیان اینکه مجوز احداث دو پارک اوره و پتروشیمی با سرمایه گذاری 6 هزار میلیارد تومانی در شهرستان های بروجن و لردگان اخذ شد، اظهار داشت: در حال حاضر مجوز احداث دو پارک اوره و پتروشیمی انجام شده است.

رئیس سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سال گذشته 38 واحد راکد به چرخه تولید بازگشتند، گفت: امسال نیز همین تعداد واحد راکد به چرخه تولید باز می گردند.

وی در پایان یادآور شد: امسال فاز اول پروژه خصوصی فولاد با استخدام بیش از 400 نفر در چهارمحال و بختیاری به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.