خردادماه زمان آغاز اردوی تیم ملی هندبال بانوان است

[ad_1]

اردوی تیم های ملی هندبال بانوان در رده های سنی جوانان، نوجوانان و بزرگسالان قرار است در پایان لیگ برتر آغاز شود.

به گزارش ایسنا، هندبال بانوان ایران روزهای پرکاری را پیش رو دارد. مسابقات جهانی هندبال دختران و نوجوانان، بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی و مسابقات قهرمانی آسیا بزرگسالان، برنامه‌های هندبال بانوان ایران در سال آینده است.

به گفته نایب رئیس بانوان فدراسیون برای تیم های ملی جوانان در نظر گرفته شده است و اردوی این تیم ها بلافاصله پس از پایان لیگ آغاز می شود. حتی یک جلسه تدارکاتی برای رده جوانان و نوجوانان برگزار می شود. اردوی تیم ملی هندبال بانوان نیز قرار است با معرفی کادرفنی از نیمه اول خردادماه آغاز شود.

افسانه دهقانی در گفت وگو با ایسنا، درباره آغاز اردوی تیم های ملی هندبال بانوان (بزرگسالان، جوانان و نوجوانان) صحبت کرد.: امسال در بخش بانوان مسابقات زیادی داریم که اگر بخواهیم به ترتیب صعود کنیم ابتدا قهرمانی جوانان جهان (1 تیرماه)، قهرمانی جوانان جهان (8 مرداد)، بازی های همبستگی کشورهای اسلامی (نیمه دوم مرداد) ) ، مسابقات قهرمانی بانوان آسیا (آذر) خواهد بود. البته اگر دختران ما به بازی های آسیایی هانگزو اعزام شوند، این مسابقات را هم خواهیم داشت.

نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال ادامه داد: البته فرصت های ما در هر سه رده محدود است بنابراین اولویت بندی نمی کنیم و بلافاصله پس از بازی های لیگ برتر اردوهای جوانان و نوجوانان را آغاز می کنیم. بالاخره لیگ برتر در هفته آخر اردیبهشت ماه به پایان می رسد. تغییر خاصی در چارچوب فنی تیم های ملی جوانان نداریم و با همین تمرینات ادامه می دهیم.

دهقانی ادامه داد: اردوهای تیم ملی هندبال جوانان و نوجوانان را بعد از لیگ برتر آغاز می کنیم. در جلسات منظم برنامه ریزی و بحث کردیم که 4 اردوی تدارکاتی داشته باشیم. از طرفی با چند کشور دیگر مکاتبه داشتیم تا در صورت امکان الان یک بازی تدارکاتی چه به عنوان میزبان و چه به عنوان مهمان داشته باشیم. ما هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده‌ایم، زیرا مسائل کرونا در ابتدا بارزتر است و بنابراین در ابتدا حساس‌تر است. ما حتی سعی کردیم یک مسابقه تدارکاتی برای مسابقات قهرمانی بانوان آسیا انجام دهیم اما با هر کشوری مذاکره کردیم و موافقت نکردند.

وی درباره برنامه تیم ملی هندبال بانوان بزرگسالان نیز گفت: در جلسات متوالی که در هفته های اخیر داشتیم در مورد تکلیف کادر فنی صحبت کردیم و به محض اطمینان به شما اطلاع خواهیم داد. پس از انتخاب کادرفنی از بین بازیکنان حاضر در لیگ برتر، لیست بازیکنان انتخاب می شود و اردو را آغاز می کنیم. بالاخره فکر می کنم از نیمه اول خرداد شروع به کار کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.