سگ های ولگرد کمپ جدیدی در بوشهر گرفتند

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان شورای شهر بوشهر از افزایش همکاری دستگاه‌های مسئول جمع‌آوری سگ‌های ولگرد و ردیابی محل کمپ جدید سگ‌های ولگرد در خارج از شهر خبر داد.

حمیده خاتون هلال باهر با بیان اینکه جلسه بررسی سگ های ولگرد به ریاست معاونت سیاسی استان بوشهر در استانداری با حضور دستگاه های مسئول برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه گزارشی از روند جمع آوری سگ ها ارائه شد. 800 قلاده سگ ولگرد فراخوان و 50 قلاده عقیم شدند که از زحمات دوستداران حیوانات در اجرای این طرح قابل تقدیر است.

وی با تقدیر از اداره دامپزشکی استان بوشهر برای ضدعفونی کمپ و واکسیناسیون سگ ها گفت: مقرر شد معاینات هفتگی این دام ها توسط دامپزشک انجام شود.

رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر بوشهر تصریح کرد: جمع آوری سگ ها در برخی مناطق نیازمند همکاری نمایندگان آن منطقه است و در این راستا لازم است در اسرع وقت هماهنگی های لازم با سازمان پسماند انجام شود.

هلال بحر افزود: با توجه به اینکه مشکل سگ های ولگرد در شهرها و مناطق اطراف بوشهر وجود دارد و کمپ فعلی بوشهر به دلیل موقعیت مکانی نارضایتی شهروندان را به همراه داشته است. مقرر شد با مشارکت شهرداری های این شهرکمی در خارج از شهر بوشهر راه اندازی شود.

وی ادامه داد: همچنین از محل پیشنهادی کمپ جدید سگ ها در بوشهر بازدید و برای تخصیص زمین مقرر شد با اداره منابع طبیعی و امور اراضی این شهرستان مذاکره شود.

عضو شورای شهر بوشهر با اشاره به اینکه جمع آوری سگ های ولگرد یکی از مطالبات جدی شهروندان و شورا است، گفت: این کمیته به صورت مستمر بر این امر نظارت دارد تا بتوانیم پاسخگوی مطالبات شهروندان باشیم.

هلال بحر در پایان گفت: در این جلسه آقای عابدی معاون سیاسی فرماندار نیز از اقدامات شهرداری و مسئولان قدردانی کرد و گفت: تعداد سگ ها در شهر رو به کاهش است اما نباید اقدامات را تعطیل و جدی تر کرد، از شهر خارج شوید و یک ساختمان بسازید. کمپ استاندارد. این یک الزام است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.